Podrobné návody, užitečné triky a velká část know-how Obsahové agentury. To vše jen za 999 Kč! A když napíšete do 60 minut, dostanete podložku pod... Děláme si srandu, skoro všechno je to zdarma.

Máme vlastní podcast o tvorbě smysluplného obsahu v nejrůznějších oborech a odvětvích. Zjistěte, jak se píše pro hudební festivaly nebo v advokacii.

Náš první standardizovaný audit, ve kterém hledáme rezervy, příležitosti i vyložené průšvihy webového obsahu.

Sdílíme roky nasbírané know-how. Odebírejte náš seriál, který vás naučí vyšvihnout skvělé e-maily nebo se začtěte do průvodce obsahovým marketingem.

Jednou ročně opustíme bezpečné prostředí svých klávesnic a pořádáme konferenci pro své klienty a jejich hosty. Zkrátka, jsme pro ně Live.

Čas od času vypíšeme termín, kdy se můžeme potkat naživo. A pokud není zrovna vypsaný, ozvěte se. Určitě něco vymyslíme.

CopyCamp, Content First, E-shop Summit, Mladý podnikatel... Pravidelně předáváme své znalosti naživo i v médiích. Tady najdete záznamy.

Když naše know-how nechcete jen číst, ale taky vidět. Vyberte si jeden z kurzů, nebo rovnou celý balíček. A za úspěšné absolvování získáte certifikát.

Obsahový audit webu

Náš první standardizovaný audit obsahu webu, ve kterém pomocí
více než 60 kroků rozebereme každou stránku vašeho webu.

Profesionálním rozcupováním to ale nekončí. Přidáme i 22+ stránkový report, check-list a to-do list, jak obsah okamžitě vylepšit.

Bez zbytečných schůzek a za zlomek ceny, na kterou by přišel obsah webu
od profesionálního copywritera.

Newsletter Obsahové agentury

Svěřte nám svůj e-mail a nechte si jedenkrát měsíčně poslat obsah,
který otřásl naším blogem. Nebo námi.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Nastavení souborů cookies
Všeobecné obchodní podmínky
Na webu využíváme ikony z icons8.com.