Hledá se: Copywriter s přesahem a základnou v Brně

Lucie Čačalová

Umíme psát o složitých oborech i vymýšlet velké obsahové projekty. Práce je ale pořád víc a proto hledáme do Brna další tvůrčí hlavu, která umí pochopit klienta, dát dohromady nápady a napsat skvělý text. Přidáte se? Větší tým specializovaný na obsah na Moravě nenajdete.

Jak se u nás pracuje, popisujeme na této stránce a snad to vykukuje i z Instagramu.

Kdo jsme

Jsme Obsahová agentura. Píšeme texty pro weby, ladíme e-maily, spravujeme sociální sítě nebo třeba natáčíme případové studie. Více o nás najdete na blogu.

Za poslední čtyři roky jsme se ze spolku o pár lidech rozrostli do zaběhnuté agentury o 25 hlavách a pobočkách v Brně a v Praze. Za tu dobu jsme nastavili jasná pravidla, vyladili procesy a nachystali firmu na to, aby mohla dál hladce růst.

Což se právě děje – u nových, ale i stávajících spoluprací. Abychom to ustáli, potřebujeme posilu do Brna. Někoho, kdo naskočí do stávajících a fungujících projektů a časem s námi odstartuje něco nového.

Koho hledáme

Pro stávající i nové klienty primárně z Moravy, sekundárně z Prahy a okolí (týmy máme promíchané) hledáme:

 • Copywritera s rozhledem v obsahovém marketingu. Takového, který se na spolupráci s klientem dokáže dívat z nadhledu a tlačit ji tím správným směrem. Někoho, kdo má smysl pro detail a touhou dotahovat věci do zdárného konce. A u toho všeho ho ale pořád nejvíc ze všeho baví psát.
 • Člověka, který už má něco málo za sebou. Nezáleží nám ale na tom, kolik let praxe máte v životopise. Důležité, kolik toho už umíte a jak k práci přistupujete.

Co se týče vlastností a předpokladů, mnohokrát jsme si ověřili, že to nejde bez:

 • schopnosti soustředěně psát a tvořit, mnoho hodin denně, mnoho dní za sebou – prostě se to musí poctivě vysedět,
 • ale také schopnosti mluvit – před klienty na prezentacích, s klienty na schůzkách, o klientech v rámci týmu,
 • otevřené hlavy, poctivosti a pozitivního přístupu.

Co za to

Dáme vám šanci dál profesně růst. Získáte know-how v zajímavých oborech i obrovský prostor k načerpání nových zkušeností – k ruce budete mít skupinu velmi chytrých copywriterů s mnoha přesahy od výzkumu až po školení. K tomu specialisty na data, SEO nebo sociální sítě i vizuální tým. Nebudete si konkurovat, ale pomáhat.

A teď věcně:

 • práci na plný úvazek + místo ve finalistovi kanceláří roku v centru Brna,
 • propracovaný systém vzdělávání, rozvojový plán, peníze na vzdělávání i pravidelné schůzky nad vaší pozicí,
 • otevřené jednání, férový přístup a silnou (a hodně fajn) firemní kulturu,
 • intenzivní zaškolovací proces,
 • nejsme korporát, ale pár benefitů už taky máme – vedle peněz na vzdělávání i relax, odborných přednášek a seminářů, sick days a účasti na konferencích, společných aktivit třeba taky péči firemního komorníka.

Od kdy? Nejlépe hned. Ale víme, že na to nejlepší si občas člověk musí počkat.

Jak získat tuhle práci

Je to jednoduché. První dva filtry jsou na naší straně, u třetího se karta obrací:

 1. Musíme si být jisti, že to u vás funguje řemeslně. Tudíž potřebujeme vidět ukázky dosavadní práce, poznat, co máte za sebou, a zjistit, jak se orientujete. Když je tohle ok, tak přichází bod dva.
 2. Musíme si být jisti, že nám to bude fungovat lidsky. Tady už jde spíš o chemii, sdílení společných hodnot a vzájemnou kompatibilitu. Když je to pořád dobré, přichází na řadu to nejdůležitější.
 3. Musíme si být jisti, že máme co nabídnout i my vám. Že vás to tady bude bavit. Že vás budeme rozvíjet. Že nás nebudete chtít po týdnu utlouct klávesnicí. Jasně, předem to 100% odhadnout nejde, ale ukážeme vám ze sebe maximum.

Takže co teď?

Prolezte náš web, Facebook nebo Instagram. Jakkoliv nás poznejte blíž. Když budete mít pořád chuť nám napsat, tak do 29. 11. pošlete na cacalova@obsahova-agentura.cz e-mail s ukázkami práce i s CV.

Prostě začínáme bodem jedna. Na pohovoru pak zvládneme zbývající dva.

Už teď se těšíme!

Zpět

Sdílet