Hledá se: komorník v Praze

Petra Brablecová

Hledáme posilu, která bude dělat život v Obsahovce hezčí. V Praze uvítáme pomoc, která zastane roli komorníka a stane se pravou ruku back office. Postaráte se, aby kolegům ani v kancelářích nic nechybělo. Pozice se hodí pro studenty nebo maminky na mateřské jako dlouhodobý přivýdělek. Přečtěte si, jak si nového kolegu představujeme.

Kdo jsme

Jsme Obsahová agentura. Tvoříme smysluplný obsah, který dlouhodobě funguje – vysvětluje, vzdělává, baví. Naše dny vypadají tak, že píšeme texty pro weby, stavíme obsahového projekty, ladíme e-maily, tvoříme obsah pro sociální sítě, natáčíme případové studie i podcasty nebo sázíme e-booky. Přednášíme na konferencích, lektorujeme školení nebo jinak vedeme ostatní k obsahu. O všem taky píšeme na blogu.

Za posledních šest let jsme se z firmy o pár zaměstnancích rozrostli do zaběhnuté agentury o 20+ lidech a pobočkách v Brně a v Praze. Za tu dobu jsme nastavili jasná pravidla, vyladili procesy a třeba taky sesbírali několik oborových ocenění.

Jen od letošního jara jsme vyrostli o šest nových kolegů, a protože rosteme dál, hledáme také posilu, která pomůže s fungováním a péčí o naše kanceláře a tým v Praze.

Koho hledáme

Péče firemního komorníka je jedním z benefitů, který v Obsahovce nabízíme. Komorník pečuje o potřeby každého v týmu a stará se o vyřizování pochůzek a drobných úkolů.

Noviny Deník Extra s článkem Firemní komorník jako benefit

Jako komorník zastanete pozici, kterou v jiných firmách nenajdete. Dostanete se k zajímavým úkolům, a když nám to bude vzájemně fungovat, můžeme spolupráci postupně rozšířit.

Vaše práce bude vypadat asi takto:

 • Jednou skočíte na poštu pro balík,
 • někdy vyřídíte reklamaci či zajdete koupit přání babičce k narozeninám,
 • jindy zase vytvoříte rešerši nejzajímavějších míst před dovolenou ve Splitu nebo zajistíte lístky na premiéru bondovky.

Vedle komornických služeb, kterých může každý člen týmu využít 3 hodiny měsíčně, budete pomáhat naší back office Pavle. Zajdete dokoupit zásoby drogerie nebo cestou do kanceláře koupíte mléko do kávy. Pomůžete s přípravou důležité schůzky nebo s organizací školení.

Jak si komorníka představujeme

Na tuto pozici hledáme brigádníka, který má k dispozici 20–40 hodin měsíčně. Důležité pro nás je, aby náš nový kolega byl:

 • časově flexibilní – nechceme, abyste každý den seděli hodinu v kanceláři, naopak nabízíme možnost skloubit komornické povinnosti například se studiem,
 • komunikativní a spolehlivý – potřebujeme, aby s vámi byla snadná domluva a vždy platilo to, co se domluví,
 • organizovaný – úkoly budete přijímat od celého týmu, tudíž očekáváme, že si vše zorganizujete, dozjistíte a samostatně zařídíte (k ruce samozřejmě budete mít Pavlu, se kterou můžete vše konzultovat).
„Jako komorník v Obsahovce se setkáte s nejrůznějšími úkoly. Občas zaběhnete na úřad, vyzvednout balíček na poštu nebo koupit nové lodičky na svatbu. Jindy připravujete kancelář na velkou poradu a pomáháte s hladkým průběhem firemních akcí. A někdy si pro vás kolegové připraví opravdu originální zadání, jako například připravit rešerši na téma slovanských mýtických bytostí nebo sehnat deskovku, která je beznadějně vyprodaná. Čeká toho na vás spousta, ale nuda rozhodně ne.”
Lucie Kurdiovská, komorník

Co za to

Pokud hledáte časově flexibilní přivýdělek, při kterém si vyzkoušíte různorodé úkoly, stanete se součástí kolektivu fajn lidí a nakouknete do zákulisí jedné z top content marketingových agentur v Česku, je tohle místo přesně pro vás. Věcně pak nabízíme:

 • dlouhodobou spolupráci na DPP,
 • nástup klidně hned,
 • flexibilní pracovní dobu s vytížením na 20 až 40 hodin měsíčně.

Navíc je u nás samozřejmostí otevřené jednání, pravidelná zpětná vazba a férový přístup. Pokud nám to bude dobře fungovat, spolupráci můžeme v budoucnu rozšířit do dalších sfér back office péče.

Takže co teď

Seznamte se s námi na webu, Facebooku nebo Instagramu. Pak už jen pošlete na kariera@obsahova-agentura.cz:

 • svůj životopis
 • a krátké představení, ať víme, kdo jste a co od pozice očekáváte.

Do předmětu e-mailu uveďte, o jakou pozici máte zájem.

Když se naše očekávání protnou už v e-mailu, potkáme se na pohovoru a když to pořád bude dobré, domluvíme se na spolupráci.

Údaje, které nám poskytnete v průběhu výběrového řízení, můžeme přímo ze zákona zpracovávat do té doby, než vybereme nejvhodnějšího kandidáta na vypsanou pozici. Poté vaše osobní údaje smažeme nebo vás požádáme o souhlas s jejich uchováním, abychom vás mohli v budoucnu oslovit s další nabídkou. Podrobně a právničtinou se o zpracování osobních údajů ve výběrovém řízení dozvíte tady.

Zpět

Sdílet