Hledá se nový obyvatel naší kanceláře s možností ateliéru v Brně na Slovákově

Petra Brablecová

EDIT: Nové obyvatele pro naši kancelář na Slovákově jsme už našli. Děkujeme všem za sdílení a šíření inzerátu.

Pátráme po menší firmě (víc než 11 se vás tam nevměstná), která by se ujala našich bývalých prostor v Brně. Rekonstrukcí jsme fádní místnosti přetvořili na osobitou kancelář, kterou jsme využívali i jako ateliér a podcastové studio. Teď můžete v nejhezčím domě na Slovákově se saunou, bistrem a vinárnou tvořit vy.

Kanceláře jsme rekonstruovali v roce 2017 (kdyby vás zajímala geneze a vůbec celý příběh, sepsali jsme jej kdysi tady), ale už za dva roky nám začaly být těsné.

Když jsme se pak na jaře 2020 přesunuli jinam, využívali jsme prostory na Slovákově alespoň jako ateliér. Vznikaly zde třeba videonávody pro začínající podnikatele, recenze hraček nebo produktové fotky nádobí.

Postupně se ale ukázalo, že pro kanceláře s ateliérem máme jen malé využití. A protože nemáme to srdce pustit prostory úplně (bylo nám tu fakt dobře a třeba pro ně v budoucnu nějaké uplatnění najdeme), rozhodli jsme se je pronajmout. Klidně s kompletním kancelářským vybavením.

Takhle jsme si to na Slovákově zařidili. Zasedačka s jídelnou, kancelář, odhlučněný ateliér se zatemňovacími roletami. Vstup z pavlače.

Co tedy na Slovákově pronajímáme

  • Kancelář ve druhém patře pavlačového domu o 75 m², kterou tvoří vstupní chodbička + WC, zasedačka/jídelna, vybavený kuchyňský kout včetně vestavěné myčky, lednice a mikrovlnné trouby ve výklenku, jedna průchozí kancelář a jedna neprůchozí místnost, která sloužila jako ateliér. Pokud byste ateliér nevyužili, může samozřejmě fungovat jako plnohodnotná kancelářská místnost.
  • Ve špičce zde pracovalo až 11 lidí.
  • Ve všech místnostech jsou kvalitní voskované parkety, nové či zrenovované dveře a funkční a těsnící dřevěná okna.
  • Volitelně a za příplatek nabízíme kanceláře včetně vybavení – na přesné skladbě se rádi domluvíme. Ale orientačně máme k dispozici až 11 kvalitních kancelářských stolů, k tomu pár kvalitních kancelářských židlí, multifunkční tiskárnu, pohovku s křesílky a vybavení zasedací místnosti (stoly, židle, velká televize).

Cena pronájmu

  • 15 750 Kč je měsíční nájem
  • 5 600 Kč zálohy na služby (voda, topení, zabezpečení, úklid v domě, sdílená elektřina v domě atp.)
  • k tomu je třeba připočíst zálohu za elektřinu (my platili cca 1 000 Kč) a 1 000 Kč za internet – obě služby přepisujeme přímo na podnájemníka
  • celkem vás tak tato kancelář vyjde na 23 350 Kč včetně DPH měsíčně

Pokud byste chtěli kancelář včetně vybavení (tedy od stolů po televizi v zasedačce), domluvíme se na příplatku individuálně dle vybraného vybavení.

Kanceláře jsou volné od 1. září 2022. Doplňující dotazy nebo zájem o prohlídku směřujte na Petru Brablecovou, e-mail brablecova@obsahova-agentura.cz či telefonní číslo 608 057 066.

Už teď vám závidíme :)

Zpět

Sdílet