Hledáme PR posilu, která už nechce anonymní vztahy a rutinu

Eva Hromádková

Tvoříme obsah. Staráme se o značky. Komunikujeme s médii. Přesto nejsme PR agentura. Pečujeme prostě o to, aby naši klienti dlouhodobě smysluplně komunikovali. A právě teď nám v Praze chybí jeden člověk k tomu, aby se našemu PR dalo říkat tým.

Zatímco v Brně už je nás na dvě patra, v Praze na nové adrese máme teprve pět jmen. Mezi nimi i Evu, která v Obsahovce PR rozjela, a se kterou budete úzce spolupracovat. Jak se u nás pracuje, popisujeme na této stránce a snad to vykukuje i z Instagramu.

Koho hledáme

Člověka, který už si vyzkoušel, co obnáší PR komunikace, a touží po větší svobodě a samostatnosti.

Někoho, kdo dokáže i ve zdánlivě nudném oboru najít mediálně atraktivní téma, zpracovat ho do pěkné tiskové zprávy, rozeslat ho na ty pravé novináře a ještě u toho domlouvat další kroky s klienty.

Velmi důležitý je pro nás zodpovědný přístup k práci, bez toho to fungovat nebude.

Ideální kandidát na tuhle pozici:

  • už má zkušenost se samostatným vedením PR komunikace pro jednoho nebo více klientů,
  • je spolehlivý a kreativní člověk s otevřenou myslí, pozitivním přístupem a láskou k českému jazyku,
  • má mediální přehled.

Nezáleží nám na tom, jestli jste se věnovali lifestylové nebo korporátní komunikaci. Každá zkušenost se vám tu dříve nebo později bude hodit.

Eva odpovídá: V čem je práce v Obsahovce jiná než v PR agentuře?

Tak nějak očekávám, že tohle bude otázka, na kterou se nás na pohovoru zeptáte. Sama jsem měla možnost vyzkoušet obojí. Předně vás tu čeká (zatím) menší tým a také (zatím) menší klienti. To je vyváženo osobnějším přístupem, kdy jste klientovi opravdu konzultantem a ne jen plničem zadání. PR komunikaci u každého klienta budete mít na starosti od A do Z, tedy od strategického poradenství po monitoring výstupů. Děláte ale jen to, co vám dává smysl. Velkou výhodu vidím v možnosti spolupracovat na komunikační strategii s kolegy, kteří dělají copywriting, sociální sítě nebo vizuální obsah. Díky tomu si udržíte přehled o všech oblastech marketingu a naučíte se přemýšlet o klientech v souvislostech.

Co za to

Dáme vám hodně svobody. Nikdo vám (obvykle) nebude říkat, kdy a co musíte dělat. O to víc ale budeme spoléhat na to, že si to sami svědomitě rozplánujete. Když si nebudete vědět rady, můžete se kdykoliv poradit s Evou. A i ona se bude chtít občas poradit s vámi.

A teď věcně:

  • práci na plný úvazek + místo v kancelářích v centru Prahy,
  • možnost pracovat na klientech z různých oborů (finance, vzdělávání, kyberbezpečnost, volný čas a další),
  • pravidelné rozvojové schůzky a oboustrannou zpětnou vazbu

  • otevřené jednání, férový přístup a silnou (a hodně fajn) firemní kulturu,
  • nejsme korporát, ale pár benefitů už taky máme – 5 týdnů dovolené, peníze na vzdělávání i relax, sick days, home office nebo firemní knihovnu.

Jak získat tuhle práci

Chytlo vás to? Pošlete na hromadkova@obsahova-agentura.cz svůj životopis a připojte pár slov o sobě a o tom, proč se chcete stát naším novým PRistou.

Když chytnete na oplátku vy nás, pozveme vás na pohovor. A když to půjde pořád dobře, seznámíme vás s týmy v Praze i v Brně a domluvíme finální podmínky. Těšíme se!

Zpět

Sdílet