Hledáme posilu projektového řízení na poloviční úvazek se základnou v Brně

Martin Brablec
V Obsahovce tvoříme obsah pro špičky ve svých oborech. Před časem jsme zatřásli způsobem, jakým řídíme projekty. Nasadili jsme nový systém a rozšířili klientelu. A teď nám chybí kapacita někoho, kdo nám vše pomůže řídit – tak akorát na poloviční úvazek. 

Koho hledáme

Hledáme projekťáka nebo projekťačku, které baví marketing a s klidnou hlavou odřídí projekt s mnoha účastníky v proměnlivém prostředí. Zároveň se neleknou schůzek s klienty a nebojí se usměrnit příliš rozvířené deadliny nebo požadavky. 

Na pozici projekťáka se nám osvědčila klasika – komunikativnost, orientace na hledání řešení, pečlivost. Zní to jako fráze, ale bez toho to nefunguje.

Co budete dělat

Postaráte se o to, aby u vašich projektů panoval pořádek, dodržely se rozpočty a informace proudily správným směrem. 

Budete pomáhat s plánováním kapacit a určitě zažijete hektické i volnější týdny. Obecně pak pozice projekťáka v Obsahovce stojí na těchto pilířích:

  • Řízení projektů – ať už dodáváme obsah pro rozsáhlý web nebo dva roky obsahem přitahujeme klientům nové zákazníky, vaší vizitkou je informovaný klient i produkční tým.
  • Práce s nástroji. Všechny důležité informace máme v Teamworku. Informace o klientech a obchodu pak držíme sdílené v Raynetu. Aby vše klapalo, chce to pravidelnou údržbu.
  • Seberozvoj. Nejsme fullservisová agentura – jdeme hodně do hloubky. Očekáváme, že se budete vzdělávat i v oboru. A dostanete na to prostor.

Co nabízíme

Pestrou práci v otevřené firmě, tým velmi chytrých kolegů, kteří vás každý den posouvají, klienty, se kterými je radost pracovat, a prostor na další růst. 

Nic se u nás neschová, nevyhnije, problémy řešíme napřímo a hned. Jestli hledáte firmu, kde je převodovka mezi impulsem a rozhodnutím hodně krátká, tak jste tu správně. 

Formálně pak:

  • práci na poloviční úvazek v brněnských kancelářích na Husově,
  • nástup ideálně hned, ale na schopného člověka můžeme počkat,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • pět týdnů dovolené a sick days,
  • podporu vlastního rozvoje a peníze na vzdělávání,
  • otevřené jednání, pravidelnou zpětnou vazbu a fajn firemní kulturu.

Co dál

Pošlete svůj životopis a pár řádků o tom, proč vás tahle nabídka chytla, na e-mail kariera@obsahova-agentura.cz

Když chytnete na oplátku vy nás, pozveme vás na pohovor. A když to půjde pořád dobře, seznámíme vás s týmem a domluvíme finální podmínky. Těšíme se!