Představujeme obsahový audit webu Hnidopich & Rýpal

Martin Brablec

Máme rádi funkční obsah. Proto jsme vytvořili podrobný audit obsahu webu, ve kterém rozebereme každou stránku do posledního písmenka. Profesionálním rozcupováním to ale nekončí. Přidáme i 22+ stránkový report, check-list a to-do list, jak obsah okamžitě vylepšit. Do 5 dní a za zlomek ceny, na kterou by přišel obsah webu od profesionálního copywritera. Prostě Hnidopich & Rýpal.

V Obsahovce hodně píšeme, tvoříme obsahové strategie, nastavujeme komunikační manuály, natáčíme nebo fotíme. Dlouhodobé spolupráce s námi obvykle startují velké firmy – pro ty menší jsme často příliš drazí. Tak jsme přemýšleli, jak i podnikatelům a malým firmám pomáhat s lepším obsahem na webu.

A vymysleli jsme to. Hnidopich & Rýpal je náš vůbec první standardizovaný audit, ve kterém pomocí více než 60 kroků hledáme rezervy, příležitosti i vyložené průšvihy webového obsahu. Málokterý web totiž využívá svůj obsah na maximum. Buď chybí čas, know-how nebo obojí.

Zkušený copywriter přitom chyby rychle odhalí. Vy pak do ruky dostanete:

  • report na 22+ stran,
  • přehledný check-list
  • a to-do list, díky kterému napravíte nedostatky a vypilujete obsah webu tak, aby se stal silnou zbraní vašeho podnikání.

Prostě know-how jednoho z našich špičkových copywriterů zabalené v úhledném auditu. Nepotřebujeme k tomu několikahodinové schůzky, stačí odkaz na váš web. A když budete chtít víc, navážeme konzultací, ze které si odnesete hromadu nápadů.

Podívejte se na kompletní info a audit s dodáním v lednu si objednejte klidně hned.

Zpět

Sdílet