Inspirujte se 40 nejúspěšnějšími obsahovými počiny roku 2018

Zeptali jsme se 40 markeťáků, který obsah se jim v roce 2018 opravdu povedl. Vy teď máte jedinečnou příležitost nahlédnout do zákulisí projektů, které zabraly někdy jen pár, jindy i stovky hodin. Inspirativní počiny značek jako Rohlík.cz, Mixit nebo Ambiente jsme pro vás totiž připravili do jediného přehledného e-booku.


Co v e-booku najdete

20 obsahových projektů

Encyklopedie, lookbooky, časopisy... Možná něco z toho děláte taky, něco vás možná ani nenapadlo. Mrkněte, jak s obsahem pracují jinde a získejte odvahu jít do toho taky.

6 nápadů ze sociálních sítí

Jak neztratit pozornost zákazníků v záplavě příspěvků na sociálních sítích? Šest firem, které v e-booku představují své nápadité příspěvky, ví, jak na to. Třeba vás to inspiruje dělat věci jinak.

14 komunikačních kampaní

Dostat ke svým zákazníkům jasnou zprávu a ještě u toho zůstat věrní svému brandu – jde to. Důkazem je 14 příkladů z českých firem. Stačí trocha inspirace a dokážete to taky.

Komentáře našich odborníků

Ukázky jsou skvělé, ale když je zasadíte do kontextu, objevíte v nich trendy obsahového marketingu. Proto na konci každé kapitoly najdete komentáře od našich odborníků, které vám pomohou nápady z ukázek aplikovat ve vaší praxi.

Jak e-book vypadá

E-book jsme rozdělili do tří kategorií podle typu obsahu. Můžete si prolistovat všechny nebo se rovnou prokliknout jen k tomu, co vás zajímá.

Třeba v Ambiente restaurants začali připravovat týdenní přehled toho, co se u nich právě děje.


V e-booku najdete spoustu odkazů. Při klikání na ně doporučujeme držet ctrl,
aby se otevíraly v novém okně.