Eliška Gunišová

Vedení lidí & mentoring projektů

Interakce s lidmi mě dobíjí energií. Není to vždy lehká práce, ale je to v každém případě výzva. A ty jsou od toho, aby nás posouvaly dál. Odměnou je pak stav, když tým jako celek funguje.

Eliška Gunišová

2007

Končím gympl a moc nevím, co chci dělat. Začínám studovat kulturologii a lepší rozhodnutí jsem nemohla udělat. Při studiu totiž zvládám i hodně jiných aktivit, které mě naplňují – moderuju v rádiu, zastupuju studenty v akademickém senátu a organizuju eventy pod hlavičkou studentského parlamentu.

2012

Bloguju, a to v době, kdy v Česku a na Slovensku blogerů ještě tolik není. Seznamuju se s online světem a vím, že jednou bych si uměla představit práci v reklamní agentuře.

2013

Jsem doktorandka na MU. Začínám učit, psát články, editovat sborníky, organizovat konference a vést vlastní projekty.

2017

Na podzim 2017 absolvuju několikaměsíční intenzivní kurz Digitální akademie v Czechitas. Datová analytička se ze mě nestává, zjišťuju ale, že ani práce mimo univerzitu nemusí být špatný nápad.

2008

Facebook mi přihraje inzerát Obsahovky a já na něj odpovídám. Cítím, že tahle práce je prostě něco jiného. Zvládnu grilování od svých dnešních kolegů a za pár dní nastupuju na pozici projektového manažera.

2021

Od řízení projektů přecházím k řízení lidí a jsem ráda. Vím, že bude dobré.

Co se mi v Obsahovce povedlo

Nastavení týdenního workflow

Dnes to už zní neuvěřitelně, ale když jsem nastupovala do Obsahovky, zadávaní práce mezi obsahovým a projektovým týmem bylo vždy pouze o nepsané domluvě, co by se tak mohlo v daném týdnu stihnout. Postupně jsem ale zavedla týdenní work-flow a dnes je už 100% jasné, jaké úkoly mají být v daném týdnu hotové, kolik času na ně bude potřeba a co se může odložit.

Řízení největšího klienta Obsahovky

Seyfor byl jeden z mých prvních projektů v Obsahovce a vedení tohoto monstr projektu rozhodně nebylo žádné leháro. Naopak, byla to pro mě obrovská výzva každý jeden den a jsem ráda, že právě Seyfor byl projekt, který jsem nadšeně vedla víc jak 3 roky. A když jsem projekt předávala kolegovi, nakonec padly i nějaké ty slzičky.

Vyhodnocování obchodu

Do obchodu jsem se zapojila ve druhém roce svého působení v Obsahovce a rovnou jsem navrhla několik zlepšení – jedním z nich bylo nekompromisní vyhodnocování každého jednorázového obchodu a také pravidelné vyhodnocování dlouhodobých spoluprací. Celkem nám to otevřelo oči.

Tři věci, které ovlivnily mou práci

Jóga

Umět se zastavit a vše prodýchat. Neřešit všechno hned a s horkou hlavou. Přidat kontext a dát i druhé straně čas na vstřebání. Je to tak v osobním životě i na obchodní schůzce. Právě tohle mě jóga naučila.

Důvěra v sebe sama

Svět se mi neděje, ale sama nakládám s tím, co se děje kolem mě a jsem náležitě odpovědná za svá rozhodnutí. Dlouho jsem v lepší změnu jen čekala. To, že jsem se postupně naučila světu jasně říkat, co mi vyhovuje a co naopak rozhodně dělat nechci, změnilo celý můj život k lepšímu.

Zdraví

Bez správného paliva nedosáhnu kýžených výsledků. Když mám kus masa, oříšky a kombuchu, zvládnu i ty nejtěžší meetingy světa.
Eliška Gunišová

Co jsem napsala

Eliška Gunišová

Eliška Gunišová

Hledá se: projekťák do Brna

V Obsahovce píšeme, tvoříme obsahové strategie nebo třeba fotíme a natáčíme. Je nás 20, máme stabilní týmy v Brně i v Praze a staráme se o bezmála 40 klientů. A pořád rozšiřujeme klientskou i copy základnu, proto potřebujeme další organizační posilu, která bude růst s námi. Pokud umíte být rázný a vlídný zároveň a rádi objevujete řešení i tam, kde je nikdo jiný nevidí, hledáme právě vás.

Newsletter Obsahové agentury

Svěřte nám svůj e-mail a nechte si jedenkrát měsíčně poslat obsah,
který otřásl naším blogem. Nebo námi.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Nastavení souborů cookies
Všeobecné obchodní podmínky
Na webu využíváme ikony z icons8.com.