Podrobné návody, užitečné triky a velká část know-how Obsahové agentury. To vše jen za 999 Kč! A když napíšete do 60 minut, dostanete podložku pod... Děláme si srandu, skoro všechno je to zdarma.

Přibližně 3× ročně opustíme bezpečné prostředí svých klávesnic a pořádáme konferenci pro své klienty a jejich hosty. Zkrátka, jsme pro ně Live.

Máme vlastní podcast o tvorbě smysluplného obsahu v nejrůznějších oborech a odvětvích. Zjistěte, jak  se píše pro hudební festivaly nebo v advokacii.

CopyCamp, Content First, E-shop Summit, Mladý podnikatel... Pravidelně předáváme své znalosti naživo i v médiích. Tady najdete záznamy.

Čas od času vypíšeme termín, kdy se můžeme potkat naživo. A pokud není zrovna vypsaný, ozvěte se. Určitě něco vymyslíme.

Náš první standardizovaný audit, ve kterém hledáme rezervy, příležitosti i vyložené průšvihy webového obsahu.

Na první české knize o tvorbě obsahových strategiích zatím makáme, ale o dávku našich znalostí se podělíme hned. Stačí se přihlásit k odběru.

Když naše know-how nechcete jen číst, ale taky vidět. Vyberte si jeden z kurzů, nebo rovnou celý balíček. A za úspěšné absolvování získáte certifikát.

Obsahový audit webu

Náš první standardizovaný audit obsahu webu, ve kterém pomocí
více než 60 kroků rozebereme každou stránku vašeho webu.

Profesionálním rozcupováním to ale nekončí. Přidáme i 22+ stránkový report, check-list a to-do list, jak obsah okamžitě vylepšit.

Bez zbytečných schůzek a za zlomek ceny, na kterou by přišel obsah webu
od profesionálního copywritera.

Subscribe to Our Newsletter

Confide your e-mail address in us and we’ll send you a monthly review of the most interesting content that shook our blog. Or shook us.

Attention! Our emailing is in Czech, at least for the time being.
In case you’re interested in our newsletter in English, let us know.
 We’ll see what we can do.

By subscribing to our newsletter, you give us your consent to process your personal data.
Thank you for that!
Cookies Setting
General Terms and Conditions
We use icons from Icons8.com on our website.

dobrezpravy@obsahova-agentura.cz