Eliška Gunišová

Vedení lidí & mentoring projektů

Interakce s lidmi mě dobíjí energií. Není to vždy lehká práce, ale je to v každém případě výzva. A ty jsou od toho, aby nás posouvaly dál. Odměnou je pak stav, když tým jako celek funguje.

2007

Končím gympl a moc nevím, co chci dělat. Začínám studovat kulturologii a lepší rozhodnutí jsem nemohla udělat. Při studiu totiž zvládám i hodně jiných aktivit, které mě naplňují – moderuju v rádiu, zastupuju studenty v akademickém senátu a organizuju eventy pod hlavičkou studentského parlamentu.

2012

Bloguju, a to v době, kdy v Česku a na Slovensku blogerů ještě tolik není. Seznamuju se s online světem a vím, že jednou bych si uměla představit práci v reklamní agentuře.

2013

Jsem doktorandka na MU. Začínám učit, psát články, editovat sborníky, organizovat konference a vést vlastní projekty.

2017

Na podzim 2017 absolvuju několikaměsíční intenzivní kurz Digitální akademie v Czechitas. Datová analytička se ze mě nestává, zjišťuju ale, že ani práce mimo univerzitu nemusí být špatný nápad.

2008

Facebook mi přihraje inzerát Obsahovky a já na něj odpovídám. Cítím, že tahle práce je prostě něco jiného. Zvládnu grilování od svých dnešních kolegů a za pár dní nastupuju na pozici projektového manažera.

2021

Od řízení projektů přecházím k řízení lidí a jsem ráda. Vím, že bude dobré.

Co se mi v Obsahovce povedlo

Nastavení týdenního workflow

Dnes to už zní neuvěřitelně, ale když jsem nastupovala do Obsahovky, zadávaní práce mezi obsahovým a projektovým týmem bylo vždy pouze o nepsané domluvě, co by se tak mohlo v daném týdnu stihnout. Postupně jsem ale zavedla týdenní work-flow a dnes je už 100% jasné, jaké úkoly mají být v daném týdnu hotové, kolik času na ně bude potřeba a co se může odložit.

Řízení největšího klienta Obsahovky

Solitea byla jeden z mých prvních projektů v Obsahovce a vedení tohoto monstr projektu rozhodně nebylo žádné leháro. Naopak, byla to pro mě obrovská výzva každý jeden den a jsem ráda, že právě Solitea byl projekt, který jsem nadšeně vedla víc jak 3 roky. A když jsem projekt předávala kolegovi, nakonec padly i nějaké ty slzičky.

Vyhodnocování obchodu

Do obchodu jsem se zapojila ve druhém roce svého působení v Obsahovce a rovnou jsem navrhla několik zlepšení – jedním z nich bylo nekompromisní vyhodnocování každého jednorázového obchodu a také pravidelné vyhodnocování dlouhodobých spoluprací. Celkem nám to otevřelo oči.

Tři věci, které ovlivnily mou práci

Jóga

Umět se zastavit a vše prodýchat. Neřešit všechno hned a s horkou hlavou. Přidat kontext a dát i druhé straně čas na vstřebání. Je to tak v osobním životě i na obchodní schůzce. Právě tohle mě jóga naučila.

Důvěra v sebe sama

Svět se mi neděje, ale sama nakládám s tím, co se děje kolem mě a jsem náležitě odpovědná za svá rozhodnutí. Dlouho jsem v lepší změnu jen čekala. To, že jsem se postupně naučila světu jasně říkat, co mi vyhovuje a co naopak rozhodně dělat nechci, změnilo celý můj život k lepšímu.

Zdraví

Bez správného paliva nedosáhnu kýžených výsledků. Když mám kus masa, oříšky a kombuchu, zvládnu i ty nejtěžší meetingy světa.

Co jsem napsala

Eliška Gunišová

Eliška Gunišová

Hledá se: projekťák do Brna

V Obsahovce píšeme, tvoříme obsahové strategie nebo třeba fotíme a natáčíme. Je nás 20, máme stabilní týmy v Brně i v Praze a staráme se o bezmála 40 klientů. A pořád rozšiřujeme klientskou i copy základnu, proto potřebujeme další organizační posilu, která bude růst s námi. Pokud umíte být rázný a vlídný zároveň a rádi objevujete řešení i tam, kde je nikdo jiný nevidí, hledáme právě vás.

Subscribe to Our Newsletter

Confide your e-mail address in us and we’ll send you a monthly review of the most interesting content that shook our blog. Or shook us.

Attention! Our emailing is in Czech, at least for the time being.
In case you’re interested in our newsletter in English, let us know.
 We’ll see what we can do.

By subscribing to our newsletter, you give us your consent to process your personal data.
Thank you for that!
Cookies Setting
General Terms and Conditions
We use icons from Icons8.com on our website.

dobrezpravy@obsahova-agentura.cz