Filip Fišer

Projektové řízení & obchod

Řídím projekty od A do Z. Baví mě marketing. A taky jsem rád mezi lidmi. Tyhle tři radosti jsem chtěl ve svém profesním životě spojit. A povedlo se mi to
v Obsahovce, kde řídím týmy zkušených kreativců a denně komunikuji s klienty.

1994

Brácha mě cestou ze školky naučil číst. „Vidíš písmena vedle sebe a prostě je spojíš dohromady.“ Zafungovalo to a já už ve školce četl dětem pohádky před spaním.

2010

Přelom. Po studiu jihlavského gymplu se stěhuju do Brna a nastupuju na výšku. Život ve větším městě je pro mě to pravé.

2016

V Jihlavě zakládáme festival současného výtvarného umění – Nultá generace. 5 ročníků, 4 500 návštěvníků a kopec zkušeností, včetně marketingu a PR.

2013

Dokončuji studia na MENDELU v Brně. Vždycky mě zajímala komunální politika a dění v regionu. Táhne mě to k dotacím.

2019

Operační programy mě neba, hledám práci v marketingu. Spojení s oborem nacházím jako komunikační manažer evropských projektů Horizon 2020.

2021,
zima

Výzkumné evropské projekty jsou fajn. Ale není to práce pro opravdové a zajímavé klienty a já cítím, že u dotovaných projektů už se toho moc nenaučím.

2021,
jaro

Všímám si inzerátu Obsahovky. Projekťák. Content marketing. A skvělá agentura v Brně. Jdu do toho a všechno do sebe zapadá.

Jaké projekty vedu

Tři věci, které ovlivnily mou práci

Brno

Žiju tady 11 let. A i když mám rodnou Jihlavu stále v srdci, v Brně je všechno jak má být a jsem tady doma. A taky jsem tu potkal svou snoubenku.

Hudba

Vášeň k hudbě mě dovedla k práci v hudebním magazínu – rozhovory, reporty a první krůčky v marketingu. Později se ze mě stává organizátor a dramaturg festivalu.

Nultá generace

Před pěti lety se zhmotňuje myšlenka na uspořádání festivalu výtvarného umění v Jihlavě. První opravdu vlastní projekt, ambice jsou velké a začátky těžké. Covid nám sice malinko zatápí, ale jedeme dál!

Subscribe to Our Newsletter

Confide your e-mail address in us and we’ll send you a monthly review of the most interesting content that shook our blog. Or shook us.

Attention! Our emailing is in Czech, at least for the time being.
In case you’re interested in our newsletter in English, let us know.
 We’ll see what we can do.

By subscribing to our newsletter, you give us your consent to process your personal data.
Thank you for that!
Cookies Setting
General Terms and Conditions
We use icons from Icons8.com on our website.

dobrezpravy@obsahova-agentura.cz