Nejraději dlouhodobě

Vztahy s klienty počítáme na roky. Díky tomu postupně prohlubujeme své znalosti: o zákaznících, produktech i celých odvětvích. Jsme skutečnými partnery.

Neděláme věci jen proto, že se tak dělaly vždycky. Každá spolupráce se tak neustále vyvíjí:

Výhody dlouhodobé spolupráce

Oproti volnonožcům nabízíme škálovatelnou kapacitu, zastupitelnost a přístup ke specializovanému know-how. Oproti interním lidem zase hluboké zkušenosti z obdobných projektů a nezaujatý pohled na věc.

Postavíme vám vlastní tým

Tvoří jej minimálně jeden projekťák a dva copywriteři. Tím jistíme zastupitelnost a produkci bez výpadků. Když je třeba, tým rozšíříme – ať už o vizuální tým nebo třeba specialisty na sociální sítě.

Přenášíme zkušenosti napříč obory

Těžíme z toho, že obsah dlouhodobě tvoříme pro desítky klientů z různých odvětví. Díky tomu víme, jestli pro vás zafunguje whitepaper, nebo spíš webinář – protože už jsme podobný obsah pravděpodobně měli na stole.

Víte, za co platíte

Dobré účty dělají dobré copywritery – nebo tak nějak se to říká? Když je třeba, zpětně doložíme každou minutu strávenou na projektu a každý měsíc vám předložíme přehledný report.

Pozveme vás na Obsahovku Live

Už od roku 2016 pořádáme konferenci výhradně pro klienty a zvané hosty. Sejdeme se tak i jinde než u práce, poslechnete si odborné přednášky a ještě zbude čas na networking u kafe a hipsterského chlebíčku.

Rozvíjíme know-how o vaší značce

Tým, který pro vás pracuje, postupně ukládá nabyté znalosti na interní wikipedii. Každý má díky tomu stále po ruce aktuální strategii, informace i ukázky vzorového obsahu. Případné posily se zorientují o to rychleji.

Funguje nám to. Říkají oni

Spokojenost s našimi službami si pravidelně ověřujeme v průzkumu mezi stálými klienty. Tahle čísla jsou za rok 2019 a dopadla ještě o fous líp než rok předtím. Děkujeme!

95.4 %

stálých klientů by nás bez váhání doporučilo dál.

95.4 %

klientů (jo, stejně jako u doporučení) označuje naše služby za přínosné.

00.0 %

klientů je jakkoliv nespokojeno s kvalitou, dodržováním termínů nebo komunikací.

Seznamte se s lidmi z Obsahovky

Magický poměr 1 senior na 5 stážistů u nás neplatí. V Obsahovce pracuje stabilní tým, který roste spolu s firmou. Dobře víme, že právě kvalita lidí v agentuře rozhoduje – tak se s námi seznamte předem.

Subscribe to Our Newsletter

Confide your e-mail address in us and we’ll send you a monthly review of the most interesting content that shook our blog. Or shook us.

Attention! Our emailing is in Czech, at least for the time being.
In case you’re interested in our newsletter in English, let us know.
 We’ll see what we can do.

By subscribing to our newsletter, you give us your consent to process your personal data.
Thank you for that!
Cookies Setting
General Terms and Conditions
We use icons from Icons8.com on our website.

dobrezpravy@obsahova-agentura.cz