Kamila Vlčková

Copywriting

Píšu a učím se, jak psát lépe. Po pár letech pořádání vinařských akcí pro stovky účastníků a poté, co se ve volném čase snažím vést partu dobrovolníků, se ráda nechám organizovat jinými a soustředím se jen na psaní. Baví mě dolovat informace, probírat se jimi a stavět na nich texty, které poučí i pobaví.

1999

Nastupuju do první třídy, učím se číst a psát. Nejsem zrovna krasopisec, ale obsah mi docela jde a baví mě.

2012

Maturitní slohovku zvládám levou zadní stejně jako všechny během školních let. Od září si plním sen a začínám studovat žurnalistiku.

2016

Tuším, že novinářka ze mě nebude, ale psaní mě stále baví a hledám, kde bych nabrala zkušenosti. Poznávám Obsahovku, ale netroufám si.

2017

S magisterským diplomem vyrážím vstříc první opravdové práci, budu pořádat a propagovat vinařské akce. Psaní a víno? To pravé pro mě!

2020

Covid maří jednu připravenou akci za druhou a mně začíná docházet energie i chuť. Možná je čas na změnu.

2021

Ve 2 v noci se odhodlávám a sepisuju životopis do Obsahovky, kam prý hledají posily. Odeslání mailu nastavuju na ráno, abych nevypadala jako blázen.

2022

Sen se stává skutečností. Nastupuju do Obsahovky a vím, že je to ono.

Pro koho píšu

Tři věci, které ovlivnily mou práci

Finsko

Kdybych se nenarodila v Česku, byla bych Finka. Tahle země ke mně patří a já k ní. V práci i v životě se snažím vyznávat finský koncept sisu – odhodlání, vytrvalost, odolnost.

Tábor

Jako malá jsem s rodiči začala jezdit na tábor a už mě to nepustilo. Dobrovolničení mi dává dobrý pocit a učí mě zodpovědnosti, organizaci času i týmovému duchu. A v obklopení dětí mě neopouští kreativita.

Les

Život ve městě mi vyhovuje, ale jen když z něj můžu často utíkat do přírody. Miluju lesy. Čistím si v nich hlavu a rovnou ji plním novými nápady. Jsou snad Obsahovkové Beskydy náhoda? Nemyslím si.

Subscribe to Our Newsletter

Confide your e-mail address in us and we’ll send you a monthly review of the most interesting content that shook our blog. Or shook us.

Attention! Our emailing is in Czech, at least for the time being.
In case you’re interested in our newsletter in English, let us know.
 We’ll see what we can do.

By subscribing to our newsletter, you give us your consent to process your personal data.
Thank you for that!
Cookies Setting
General Terms and Conditions
We use icons from Icons8.com on our website.

dobrezpravy@obsahova-agentura.cz