Tvořte s námi obsah,
který přispívá k porozumění

V Obsahovce budujeme organizaci rozkročenou mezi špičkovou obsahovou agenturu, vzdělávací institut a produktové studio.

Ctíme dlouhodobé vztahy s klienty i mezi sebou. Spojují nás sdílené hodnoty – máme chuť dělat věci pořádně, hýčkáme si pozitivní mysl a neustále se zlepšujeme. A přitahujeme lidi, kteří to mají stejně.

Koho právě hledáme

Teď je nás dost. Ale může se to změnit

Sledujte naše sociální sítě nebo odebírejte náš newsletter a dozvíte se jako první, že hledáme nové kolegy.
Nebo nám napište na kariera@obsahova-agentura.cz a třeba přijdeme na to, jak můžete v Obsahovce zazářit.

Proč si vybrat Obsahovku

V agenturním světě nenajdete jiné místo, kde by se koncentrovalo tolik smysluplného obsahu a oborového know-how zároveň.

Textujeme weby, vytváříme rozsáhlé obsahové projekty, ladíme e-maily, navrhujeme infografiky, spravujeme sociální sítě, vymýšlíme obsahové strategie nebo píšeme případové studie.
Dlouhodobě, v B2B i B2C.

Kvalitní obsah nejen sami tvoříme, ale k jeho tvorbě aktivně přispíváme. Naše know-how sdílíme na konferencích, předáváme na školeních, konzultacích a workshopech. A píšeme o tom na blogu.

Smysluplným obsahem posouváme top značky

Dlouhodobě tvoříme obsah třeba pro softwarový holding Solitea, výrobce žaluzií NEVA, ostravskou jedničku mezi CRM Raynet nebo píšeme magazín Modré pyramidy. A vy můžete tvořit s námi.

Férovost a svoboda v práci jsou pro nás základ

Není pro nás důležité, jestli pracujete ráno, večer, doma nebo v kanceláři. V Obsahovce máte svobodu poskládat si pracovní den dle sebe – když dodržíte dohody. Jsme k sobě vstřícní a féroví.

Pořád se něco učíme – a své know-how sdílíme dál

Jsme tak trochu nerdi. Pídíme se po nových znalostech, nasáváme know-how a pak jej sdílíme napříč týmy i ven. Jdeme do šířky, nebo se specializujeme – třeba na obsahové strategie nebo tone of voice.

Jak se u nás pracuje

Zatímco copywriteři jednou píšou o automatizaci ve skladu a jindy o vyhánění kuny z půdy, projekťáci sestavují rozpočty a hlídají termíny. Podívejte se, co práce na jednotlivých pozicích obnáší.

Libora, Amálii a Báru už znáte. Podívejte se, s kým dalším se budete v Obsahovce potkávat.

Jak se žije v Obsahovce

Za posledních 6 let jsme se z firmy o pár zaměstnancích rozrostli do zaběhnuté agentury o 20 lidech s kancelářemi v Brně a v Praze. Budujeme svobodné a fér prostředí, ve kterém si nekonkurujeme, ale pomáháme. Na vzájemné upřímnosti a poctivosti stavíme tým, ve kterém nás baví pracovat i trávit s ním volný čas.

Pracovní prostředí

V Brně sídlíme v kancelářích na Husově ulici, v blízkosti mnoha skvělých gastro podniků, kam rádi vyrážíme na oběd.

V Praze máme k dispozici pracovní místa i sdílený prostor ve WorkLounge Diamant na Václavském náměstí.

Benefity

Vedle 5 týdnů dovolené, sick days a příspěvků na oborové vzdělávání i osobní rozvoj poskytujeme kolegům na plný úvazek po pěti letech měsíční placené volno (sabatikl).

Z firemní knihovny si vyberete oborové i rozvojové čtivo. A to, že skvělá káva a čaj u nás tečou proudem, snad nemusíme zmiňovat.

Onboarding a pravidelné rituály

Máme roky ověřený onboarding, který nováčky provede začátky spolupráce. Nechybí v něm ani pravidelný mentoring zkušenějších kolegů, rozmanité možnosti oborového vzdělávání i příležitosti načerpané know-how rovnou vyzkoušet v praxi.

A abychom si udržovali přehled, co se právě v Obsahovce děje, potkáváme se na pravidelných setkáních neboli rituálech. Nikdy se tak nestane, že vás mine něco důležitého.

Společné akce

Každý den spolu obědváme a jednou za měsíc si dáme do nosu při pořádném brunchi. Družíme se rádi a každý nový nápad na společnou aktivitu vítáme. Už jsme spolu třeba sázeli květiny, hráli deskovky i hudební kvízy, chodili na laser game nebo nahlédli do výrobny malé rodinné čokoládovny.

Čeho si sami nejvíc ceníme

Když můžeme, zjistíme si fakta. Ať už píšeme o kloubní výživě koní nebo o kariéře v Obsahovce.

Proto jsme si ověřili největší přínosy práce u nás bleskovým průzkumem.

Každý měl tři hlasy a tohle jsou výsledky.

O práci v Obsahovce navíc říkáme

Libor Kamenský
Copywriting & konzultace
„Líbí se mi, že je Obsahovka firma, která se nebojí dát zaměstnancům pracovní svobodu a důvěřuje jim. A vážím si toho, že tu se mnou jednají jako s člověkem, a ne jako s ozubeným kolečkem. A navíc se můžu bleskově rozvíjet v tom, co mě baví – pokud se chce copywriter kontinuálně zlepšovat ve svém řemesle, nedokážu si pro to představit lepší místo.”
Alvin Korčák
Projektové řízení
„Smyslem naší práce je pomáhat dobrým značkám růst a dělat dobrý obsah, který je dostane neagresivním a neotravným způsobem k co nejvíce klientům.”
Lucie Preis
Marketing & školení
„Když vzpomínám na dobu, kdy jsem v Obsahovce začínala jako copywriter, vybaví se mi ochota kolegů podat pomocnou ruku. Spolu s tím i svobodná atmosféra, kde člověk mohl v klidu sdílet svůj názor a pohled na věc. Obojí v Obsahovce přetrvává i po letech.“
Klára Šalšová
Copywriting
„Agentura je podle mě ideální startovací a seznamovací prostředí. Jsem ráda, že se můžu učit od zkušenějších. A teď po několika měsících už snad pomáhám i já při revizích předáváním všeho, co jsem se naučila.“
Jan Novák
Copywriting & konzultace
„Mám tu příležitost pracovat pro zajímavé a poctivé klienty, kteří jsou mi blízcí. Dělá mi proto radost, když jim můžu pomáhat s obsahem a oni pak (i díky tomu obsahu) rostou.“
Kateřina Kalivodová
Copywriting & konzultace
„Nesnáším špatně napsané texty a hloupou reklamu, která jen obtěžuje. V Obsahovce pro klienty tvořím obsah, který je naopak pro jejich potenciální zákazníky přínosem. V tom vidím velký smysl – protože firmy budou marketing dělat tak jako tak a já jim pomáhám, aby ho dělaly správně.“
Michaela Letošníková
Copywriting
„V Obsahovce kloubím tři svá vysněná povolání – jsem detektiv, psycholog a spisovatel v jedné osobě. Psaní ve finále tvoří asi tak
30 % práce, důležité je, co mu předchází. Taky mi přijde, že si můžu vyzkoušet cokoliv, co chci a klidně se na to i specializovat. Třeba na tvoření obsahu v angličtině.“
Ondřej Pokorný
Copywriting & konzultace
„Je skvělý, že tady není žádnej blázen. Každý má trochu jinou deformaci, ale dohromady to funguje. Nemusím tady řešit nějakou politiku, když se mi něco nezdá, řeknu to. A stejně to dělají ostatní.“

Jak se stát součástí Obsahovky

Pokud tušíte, že by pro vás mohla být Obsahovka to pravé, ozvěte se nám na vypsaný inzerát nebo jen tak na e-mail kariera@obsahova-agentura.cz. Přijímacím řízením vás provede týmlíderka Eliška.

Představte se

Pošlete nám svůj životopis a co nejvíc se nám představte – jestli to bude v motivačním dopise nebo třeba krátkém videu, je nám jedno. Zajímá nás, kdo jste a proč chcete práci v Obsahovce.

Ukažte taky, co už máte za sebou. Pošlete nám klidně článek z blogu nebo ukázku toho, jak přepíšete popisek zboží z oblíbeného e-shopu.

Potkáme se

Pokud nám bude ladit to, co uvidíme v prvním e-mailu, krátce se potkáme. Čekejte půlhodinový pohovor, kde vás chceme poznat ještě o kus víc. A chceme, abyste vy poznali nás – takže se na cokoliv doptejte.

Pojďte si to zkusit

Čekejte krátký úkol. Jsme zvědaví, jak si poradíte se zadáním, které by vás u nás běžně potkávalo. Na oplátku nabízíme zpětnou vazbu, ať víte, jak si stojíte. Někdy vás místo úkolu potká třeba setkání s částí týmu nebo jiná forma bližšího seznámení.

Jsme ve finiši

Někdy vás pozveme ještě na setkání s dalšími členy týmu, jindy se rovnou domluvíme na podmínkách spolupráce. A pak už můžete začít tvořit jménem Obsahovky. I když to nevyjde, čekejte od nás zpětnou vazbu.

S kým se potkáte

Eliška Gunišová
Vedení lidí & mentoring projektů
Když hledáme nové posily do týmu, Eliška bude ta, která uvidí váš životopis, potká se s vámi na pohovoru a v závěru s vámi vyladí podmínky spolupráce.

Nakoukněte do zákulisí

📧 Jak posílat užitečné e-maily a nespamovat? Může newsletter posílat i pohřebnictví? 🤔 O tom si povídal náš CEO @martin.brablec s copywriterkou @katkakang v novém dílu podcastu Jak se píše. 👩…

Je to tam! Po třech letech opět stojíme na bedně soutěže WebTop100, získali jsme 3. místo v kategorii Obsahový marketing. 🎉 Porotu zaujal náš obsah pro vzdělávací portál mini akademie, který vznikl…

👀 Mrkněte na momentky z @digisemestr, kde náš majitel Martin (aka @martin.brablec) v rámci tematického bloku „Obsahový marketing“ přispěl svými tipy pro obsah v HR: 👉 jak poznat, že má obsah pro HR…

Subscribe to Our Newsletter

Confide your e-mail address in us and we’ll send you a monthly review of the most interesting content that shook our blog. Or shook us.

Attention! Our emailing is in Czech, at least for the time being.
In case you’re interested in our newsletter in English, let us know.
 We’ll see what we can do.

By subscribing to our newsletter, you give us your consent to process your personal data.
Thank you for that!
Cookies Setting
General Terms and Conditions
We use icons from Icons8.com on our website.

dobrezpravy@obsahova-agentura.cz