Kariérní komunikace

Zajistíme, aby uchazeči o vaší firmě věděli ještě dřív, než vůbec začnou hledat novou práci. Zrealizujeme výzkum, vymyslíme strategii employer brandu a navrhneme konkrétní kroky, jak komunikací přitáhnout vhodné zaměstnance. A postaráme se také o tvorbu výstupů – od kampaní přes kariérní stránky až po inzeráty s náborovým videem.

Jak postupujeme při tvorbě kariérní komunikace

Zjišťujeme stav

Zjišťujeme stav

Nejdřív zjišťujeme, jak vaše kariérní komunikace vypadá, co funguje a co méně. Hledáme silné stránky, na kterých můžeme stavět.

Sbíráme data

Sbíráme data

Zpracujeme výzkum mezi uchazeči i stávajícími zaměstnanci a zjistíme, co potřebují, co je pálí, a na co slyší.

Připravíme strategii

Připravíme strategii

Spojíme výsledky výzkumu s vašimi cíli a situací na trhu a připravíme strategii, díky které jako zaměstnavatel vyniknete.

Navrhujeme

Navrhujeme

Podle strategie vymyslíme konkrétní kroky – napíšeme kariérní stránku, nové inzeráty nebo třeba natočíme náborové video.

Píšeme a revidujeme

Píšeme a revidujeme

Tvoříme, píšeme, natáčíme. Stačí jen vaše schválení a výsledek může do světa. Cílem je konzistentní a funkční kariérní komunikace.

Vyhodnocujeme, školíme

Vyhodnocujeme, školíme

Ověřujeme, jak se změny projevily v úspěšnosti náboru. Volitelně také zaškolíme vaše HR, aby se vám s navrženou strategií dobře pracovalo.

Na employer brand navážeme dalšími službami

O úspěchu při náboru rozhodují maličkosti. Proto hledáme cesty, jak maximalizovat úspěch kariérní komunikace. Kromě strategie a její implementace proto zajistíme i návazné služby:

Najdeme tón vaší značky a propíšeme ho (nejen) do kariérní komunikace. Připravíme přehledný manuál i školení, aby se s novou tonalitou dlouhodobě pracovalo hladce a bez přešlapů.

Otextujeme kariérní stránku i celý web, od těch jednoduchých až po obsáhlé weby a B2B portály. Umíme psát o běžných tématech, ale i o digitalizaci bankovnictví, vertikutátorech nebo datové analytice.

Postaráme se, aby byl váš obsah vidět i na sociálních sítích. Vypíchneme vhodná témata, zpracujeme je do atraktivních příspěvků a postaráme se o komunikaci s fanoušky.

Znalost oboru + zkušenosti

Při tvorbě kariérní komunikace stavíme tým nejméně dvou konzultantů, kteří mají s budováním značky zaměstnavatele zkušenosti a rozumí oboru, ve kterém firma působí.

Zapojíme copywritery, přizveme odborníky na hloubkové rozhovory, správce sociálních sítí a další specialisty.

Komu už jsme pomohli nastartovat kariérní komunikaci

S budováním značky zaměstnavatele pomáháme firmám napříč obory. Někde doladíme inzeráty, jinde nastavíme kompletní employer brand nebo na poslední chvíli vypomůžeme s přípravou materiálů na studentský veletrh.

Kolik stojí kariérní komunikace

Žádný projekt není stejný, proto přesnou kalkulaci zpracujeme po úvodním zorientování a analýze. Obvykle se ceny za nastavení kariérní komunikace pohybují v následujících hladinách:

Konzultace a revize

Chcete si nechat na zkoušku napsat chytlavější inzerát nebo odhalit rezervy kariérní stránky? Domluvme se na jednorázovém zásahu s předem daným rozsahem.

1 500 Kč/h

Vyladění stávající kariérní komunikace

Společně ukotvíme klíčová sdělení i tonalitu, následně navrhneme, jak je propsat do praxe, aby byla vaše značka konzistentní.

Od 40 000 Kč

Kompletní employer brand

Kariérní komunikace na klíč. Výzkum, workshop, návrh obsahu, strategie budování povědomí a nápady na kampaně. Vše v jednom promyšleném postupu.

Od 110 000 Kč

Ceny uvádíme bez DPH.

První krok je na vás. A zbytkem vás provedeme

Subscribe to Our Newsletter

Confide your e-mail address in us and we’ll send you a monthly review of the most interesting content that shook our blog. Or shook us.

Attention! Our emailing is in Czech, at least for the time being.
In case you’re interested in our newsletter in English, let us know.
 We’ll see what we can do.

By subscribing to our newsletter, you give us your consent to process your personal data.
Thank you for that!
Cookies Setting
General Terms and Conditions
We use icons from Icons8.com on our website.

dobrezpravy@obsahova-agentura.cz