Dáme váš obsah do pohybu

Návod k použití může být napsaný sebekrásněji, ale s živou ukázkou funguje líp. Vyladěný text postu na Facebooku zase zabije mizerná fotka. A omyvatelné fotky z fotobanky k případové studii fakt nepatří.

Proto už netvoříme jen texty. Vaši značku, produkty i služby klientům natočíme nebo nafotíme. Podle jasné strategie, s vyladěnou tonalitou a stanovenými cíli.

Nezáleží, jak složitý je váš obor. Poradili jsme si s kyselinou hyaluronovou, fakturačním systémem i fluoroalkylačními činidly. Ve vlastním ateliéru a se zázemím firmy plné specialistů na obsah.

Doporučíme vizuální obsah

Doporučíme vizuální obsah

Pomohlo by instruktážní video lépe pochopit vaši službu? Nebo schází produktová videa? Nejprve zhodnotíme, kde obraz a zvuk zmůžou víc než text.

Připravíme podklady

Připravíme podklady

Poté chystáme koncept: od scénáře přes možnosti zpracování fotografií po kompletní moodboard toho, jak by vaše videa mohla vypadat.

Pustíme se do práce

Pustíme se do práce

Přijedeme za vámi s celým týmem v čele s fotografem, kameramanem a režisérem v jedné osobě – Emilem. Nebo se pustíme do práce v našem ateliéru.

Náš ateliér už ve zkušebním provozu přežil výrobu slizu.

Co pro vás vymyslíme & připravíme

Případová studie

Zachytíme, jak vaše produkty a služby pomáhají zákazníkům. U nich nebo klidně
v terénu. Nic zákazníkům neukáže výhody vašeho řešení lépe než názorná ukázka.

Instruktážní video

Volají vám klienti se stále stejnými dotazy
a e-mail přetéká opakujícími se zprávami? Zpracujeme video, které odpoví za vás. Zachytíme základní orientaci v aplikaci nebo třeba ukážeme zapojení čističky vzduchu.

Reklamní nebo prezentační spot

Když potřebujete rychle představit svou firmu těm, kteří vás neznají, je video nejlepší volbou. Sestříháme pro vás i video z veletrhu nebo konference.

Produktové fotky a video

Podíváme se na produkt očima zákazníka a zdůrazníme to, co je pro něj důležité. Forma je u nás na řadě až po obsahu. Zároveň jej ale ukážeme v tom nejlepším světle.

Recenze

Vyzkoušíme a zachytíme používání vašeho produktu od rozbalení po využití v praxi. A důkladně: žádné povrchní reklamní šoty od nás nečekejte.

Rozhovor

Diktafon a pár fotek na iPhone jsou fajn. Ale když už si dáte práci s vytvářením rozhovoru nebo pořádáním akce, udělejte to pořádně. Rádi pomůžeme.

Mrkněte na pár videí...

Teamiu, které pomáhá krotit chaos při náboru nových zaměstnanců, jsme pomohli zkrotit chaos při přípravě videopřípadovky.

Produktová videa kosmetické firmy pochází z našeho ateliéru. V kvalitě čistší než pleť zákaznic Nafigate.

Pro rodinné papírnictví jsme zachytili přípravu domácího slizu. Nevíme, jak rodiče, ale ve Fullbagu byli spokojení.

... nebo na ukázky fotografií

Tým pro vizuální obsah

V čele týmu stojí Emil, který má dlouholeté zkušenosti s fotografováním, videem i grafikou.

Jako správný detailista se hodně ptá. Nejde mu totiž jen o excelentní kompozici, ale ví, že musí poznat váš byznys.

Spolu s ním se nejčastěji potkáte s Luckou, která bdí nad tím, aby vizuální obsah plnil cíle a ladil se značkou, a s Bárou, která pro focení i natáčení zařídí nemožné.

A hlavně: tým vždy úzce spolupracuje s copywritery.

Jako jednu z hlavních výhod vnímám to, že obě formy obsahu tvoří jeden dodavatel - není teda potřeba někomu dalšímu vysvětlovat kontext a podstatu a vyřeší se to najednou. Navíc, vizuální obsah konzumuje taková skupina uživatelů, které se nechce příliš číst - dokážeme tak doručit zprávu stejnému publiku, ale s lepším konverzním poměrem.
Róbert Krupa, iDoklad
Hledali jsme možnosti, jak zákazníkům nejvíce přiblížit vlastnosti našich produktů, pro které texty nestačí. Proto jsme velmi ocenili, že Obsahová agentura otevřela vlastní vizuální studio a vytvořili jsme spolu několik sérií fotografií a videí, kde zákazníkům detailně představujeme rozbalení produktů, konzistenci a velikosti balení. Takový obsah nám pomáhá online komunikovat vlastnosti, které zákazníci hledají v offline prodejnách.
Ondřej Mynář, NAFIGATE Cosmetics

Dejte s námi svou značku do pohybu

Subscribe to Our Newsletter

Confide your e-mail address in us and we’ll send you a monthly review of the most interesting content that shook our blog. Or shook us.

Attention! Our emailing is in Czech, at least for the time being.
In case you’re interested in our newsletter in English, let us know.
 We’ll see what we can do.

By subscribing to our newsletter, you give us your consent to process your personal data.
Thank you for that!
Cookies Setting
General Terms and Conditions
We use icons from Icons8.com on our website.

dobrezpravy@obsahova-agentura.cz