Audiovizuální obsah

Fotíme produkty na sociální sítě, natáčíme školení i případové studie, produkujeme webináře. Pracujeme přímo
u klientů v terénu nebo ve vlastním plně vybaveném studiu. Umíme navázat na dosavadní výsledky i navrhnout koncepci audiovizuálního obsahu od nuly.

Jak obvykle postupujeme u audiovizuálního obsahu

Seznamujeme se

Seznamujeme se

Poznáváme váš byznys a zjišťujeme, jaká videa, fotky nebo grafiku jste už vytvořili.
A taky se zeptáme, jaké to mělo výsledky.

Analyzujeme

Analyzujeme

Vytvoříme přehlednou strategii, abychom si ujasnili cíl a postup. Zvážíme, jestli rozvíjet dosavadní výstupy, nebo jestli váš vizuální obsah kompletně předěláme.

Vymýšlíme

Vymýšlíme

Navrhneme koncept vizuálního obsahu. Na templaty a instantní bestsellery nevěříme, připravíme vám řešení na míru. Vždycky si to odmakáme od podlahy.

Plánujeme

Plánujeme

Otevřeme diáře a naplánujeme kdo, kdy, kde a v kolik. Zajistíme veškeré produkční věci. Včetně detailů, bez kterých to v akci nejde.

Vytváříme

Vytváříme

Fotíme, designujeme, natáčíme a pak se pouštíme do postprodukce. Výstupy vám předáme, zapracujeme připomínky a pomůžeme s nasazením – ať už to jde kamkoliv.

Měříme a zlepšujeme

Měříme a zlepšujeme

Sledujeme čísla a zajímají nás ohlasy od vašich kolegů a zákazníků. Daří se nám plnit cíle stanovené ve strategii? Pokud ne, navrhujeme vylepšení.

Nejčastěji vytváříme tento obsah

Klikněte a podívejte se, jak tvoříme vizuální obsah.

Zachytíme, jak vaše produkty a služby pomáhají zákazníkům. U nich nebo klidně
v terénu. Nic zákazníkům neukáže výhody vašeho řešení lépe než názorná ukázka.

Volají vám klienti se stále stejnými dotazy
a e-mail přetéká opakujícími se zprávami? Zpracujeme video, které odpoví za vás. Zachytíme základní orientaci v aplikaci nebo třeba ukážeme zapojení čističky vzduchu.

Vyzkoušíme a zachytíme používání vašeho produktu od rozbalení po využití v praxi. A důkladně: žádné povrchní reklamní šoty od nás nečekejte.

Když potřebujete rychle představit svou firmu těm, kteří vás neznají, je video nejlepší volbou. Sestříháme pro vás i video z veletrhu nebo konference.

Podíváme se na produkt očima zákazníka a zdůrazníme to, co je pro něj důležité. Forma je u nás na řadě až po obsahu. Zároveň jej ale ukážeme v tom nejlepším světle.

Diktafon a pár fotek na iPhone jsou fajn. Ale když už si dáte práci s vytvářením rozhovoru nebo pořádáním akce, udělejte to pořádně. Rádi pomůžeme.

Vymyslíme, jak vizuálně zdůraznit podstatnou informaci. Ilustrace a infografiky totiž nevnímáme jako ozdoby, které zaplňují volné místo v textu.

Sjednotíme váš vizuální obsah na Facebooku, Instagramu nebo LinkedInu. Připravíme vzor pro všechny formáty příspěvků a zvládneme i ad hoc zadání.

Podcasty

Připravíme koncept, rezervujeme vám nahrávací studio, a když budete chtít, seženeme i zkušeného moderátora. Vytvoříme pro vás podcast se vším všudy.

Audiovizuální obsah propojíme s další komunikací

V Obsahovce máme přesah do copywritingu, obsahových strategií, sociálních sítí a dalších disciplín on-line marketingu. Obsah, který pro vás jednou natočíme, nafotíme nebo nakreslíme, využijeme napříč vaší komunikací.

Napíšeme web, který zafunguje u lidí i u vyhledávačů. Umíme ho navrhnout od nuly nebo naskočíme do rozběhnutého procesu.
A doplníme ho fotkami, videem nebo ilustracemi.

Postavíme firemní on-line médium nebo magazín, který bude vzdělávat, informovat a bavit. Naplníme ho nejen texty, ale zajistíme i vizuální obsah ve formátu, který bude dávat smysl podle nastavené strategie.
Jedinečnou tonalitou se odlišíte od konkurence. Pomůžeme
vám tón nastavit a postavíme na něm vizuální výstupy.
Vezmeme si do parády vaše sítě. Vymyslíme dlouhodobou strategii nebo taktiku na pár měsíců. A vezmeme to zgruntu – texty, grafika i community management.

Znalost oboru + zkušenosti

Vytváříme audiovizuální obsah, který není prvoplánový. Zajímají nás výsledky – jestli z videa klienti pochopí přínos vašeho softwaru nebo jestli infografika s návodem sníží počet volajících na zákaznickou linku.

Ovládáme řemeslo (náš Emil o natáčení dokonce vyučuje na Scholastice a UMPRUM) a dbáme na strategii. Chceme, aby vizuální obsah podporoval váš brand.

Mrkněte na video, jak nad tím přemýšlíme.

Kolik stojí audiovizuální obsah

Přesnou kalkulaci zpracujeme poté, co si ujasníme vaše potřeby a požadavky. Obvykle se ceny za focení, podcast nebo videopřípadovku pohybují v následujících hladinách:

Infografiky

Připravíme velkou infografiku do tištěného časopisu, e-booku nebo na blog. Najdeme ten správný twist, aby vizuál zaujal čtenáře
a předal jim důležitou informaci.

Od 4 500 Kč

Pilotní díl podcastu

Máme nahrávací studio s profesionální technikou. Seženeme pro vás moderátora
a vymyslíme celý koncept podcastu. V postprodukci přidáme grafiku do videa
a vyladíme audio záznam.

Od 45 000 Kč

Videopřípadovka

Prohlédneme si terén, vymyslíme koncept, všechno naplánujeme a natočíme.
V postprodukci přidáme grafiku, animaci nebo voiceover. Záleží, co potřebujete.

Od 55 000 Kč

Ceny uvádíme bez DPH.

První krok je na vás. A zbytkem vás provedeme

Subscribe to Our Newsletter

Confide your e-mail address in us and we’ll send you a monthly review of the most interesting content that shook our blog. Or shook us.

Attention! Our emailing is in Czech, at least for the time being.
In case you’re interested in our newsletter in English, let us know.
 We’ll see what we can do.

By subscribing to our newsletter, you give us your consent to process your personal data.
Thank you for that!
Cookies Setting
General Terms and Conditions
We use icons from Icons8.com on our website.

dobrezpravy@obsahova-agentura.cz