Filip Fišer

Řízení projektů & obchod

Řídím projekty od A do Z. Baví mě marketing. A taky jsem rád mezi lidmi. Tyhle tři radosti jsem chtěl ve svém profesním životě spojit. A povedlo se mi to
v Obsahovce, kde řídím týmy zkušených kreativců a denně komunikuji s klienty.
Filip Fišer

1994

Brácha mě cestou ze školky naučil číst. „Vidíš písmena vedle sebe a prostě je spojíš dohromady.“ Zafungovalo to a já už ve školce četl dětem pohádky před spaním.

2010

Přelom. Po studiu jihlavského gymplu se stěhuju do Brna a nastupuju na výšku. Život ve větším městě je pro mě to pravé.

2016

V Jihlavě zakládáme festival současného výtvarného umění – Nultá generace. 5 ročníků, 4 500 návštěvníků a kopec zkušeností, včetně marketingu a PR.

2013

Dokončuji studia na MENDELU v Brně. Vždycky mě zajímala komunální politika a dění v regionu. Táhne mě to k dotacím.

2019

Operační programy mě neba, hledám práci v marketingu. Spojení s oborem nacházím jako komunikační manažer evropských projektů Horizon 2020.

2021,
zima

Výzkumné evropské projekty jsou fajn. Ale není to práce pro opravdové a zajímavé klienty a já cítím, že u dotovaných projektů už se toho moc nenaučím.

2021,
jaro

Všímám si inzerátu Obsahovky. Projekťák. Content marketing. A skvělá agentura v Brně. Jdu do toho a všechno do sebe zapadá.

Jaké projekty vedu

Tři věci, které ovlivnily mou práci

Brno

Žiju tady 11 let. A i když mám rodnou Jihlavu stále v srdci, v Brně je všechno jak má být a jsem tady doma. A taky jsem tu potkal svou snoubenku.

Hudba

Vášeň k hudbě mě dovedla k práci v hudebním magazínu – rozhovory, reporty a první krůčky v marketingu. Později se ze mě stává organizátor a dramaturg festivalu.

Nultá generace

Před pěti lety se zhmotňuje myšlenka na uspořádání festivalu výtvarného umění v Jihlavě. První opravdu vlastní projekt, ambice jsou velké a začátky těžké. Covid nám sice malinko zatápí, ale jedeme dál!

Newsletter Obsahové agentury

Svěřte nám svůj e-mail a nechte si jedenkrát měsíčně poslat obsah,
který otřásl naším blogem. Nebo námi.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Nastavení souborů cookies
Všeobecné obchodní podmínky
Na webu využíváme ikony z icons8.com.