Kariérní komunikace

Zajistíme, aby uchazeči o vaší firmě věděli ještě dřív, než vůbec začnou hledat novou práci. Zrealizujeme výzkum, vymyslíme strategii employer brandu a navrhneme konkrétní kroky, jak komunikací přitáhnout vhodné zaměstnance. A postaráme se také o tvorbu výstupů – od kampaní přes kariérní stránky až po inzeráty s náborovým videem.

Jak postupujeme při tvorbě kariérní komunikace

ikonka lupy

Zjišťujeme stav

Zjišťujeme stav

Nejdřív zjišťujeme, jak vaše kariérní komunikace vypadá, co funguje a co méně. Hledáme silné stránky, na kterých můžeme stavět.

ikonka panáčka

Sbíráme data

Sbíráme data

Zpracujeme výzkum mezi uchazeči i stávajícími zaměstnanci a zjistíme, co potřebují, co je pálí, a na co slyší.

ikonka trychtýře a tužky

Připravíme strategii

Připravíme strategii

Spojíme výsledky výzkumu s vašimi cíli a situací na trhu a připravíme strategii, díky které jako zaměstnavatel vyniknete.

ikonka žárovky

Navrhujeme

Navrhujeme

Podle strategie vymyslíme konkrétní kroky – napíšeme kariérní stránku, nové inzeráty nebo třeba natočíme náborové video.

ikonka tužky

Píšeme a revidujeme

Píšeme a revidujeme

Tvoříme, píšeme, natáčíme. Stačí jen vaše schválení a výsledek může do světa. Cílem je konzistentní a funkční kariérní komunikace.

ikonka tabule

Vyhodnocujeme, školíme

Vyhodnocujeme, školíme

Ověřujeme, jak se změny projevily v úspěšnosti náboru. Volitelně také zaškolíme vaše HR, aby se vám s navrženou strategií dobře pracovalo.

Na employer brand navážeme dalšími službami

O úspěchu při náboru rozhodují maličkosti. Proto hledáme cesty, jak maximalizovat úspěch kariérní komunikace. Kromě strategie a její implementace proto zajistíme i návazné služby:

Najdeme tón vaší značky a propíšeme ho (nejen) do kariérní komunikace. Připravíme přehledný manuál i školení, aby se s novou tonalitou dlouhodobě pracovalo hladce a bez přešlapů.

Otextujeme kariérní stránku i celý web, od těch jednoduchých až po obsáhlé weby a B2B portály. Umíme psát o běžných tématech, ale i o digitalizaci bankovnictví, vertikutátorech nebo datové analytice.

Postaráme se, aby byl váš obsah vidět i na sociálních sítích. Vypíchneme vhodná témata, zpracujeme je do atraktivních příspěvků a postaráme se o komunikaci s fanoušky.

Znalost oboru + zkušenosti

Při tvorbě kariérní komunikace stavíme tým nejméně dvou konzultantů, kteří mají s budováním značky zaměstnavatele zkušenosti a rozumí oboru, ve kterém firma působí.

Zapojíme copywritery, přizveme odborníky na hloubkové rozhovory, správce sociálních sítí a další specialisty.

Komu už jsme pomohli nastartovat kariérní komunikaci

S budováním značky zaměstnavatele pomáháme firmám napříč obory. Někde doladíme inzeráty, jinde nastavíme kompletní employer brand nebo na poslední chvíli vypomůžeme s přípravou materiálů na studentský veletrh.

logo direct pojišťovna
logo Proof & Reason
logo Cesta s EY
logo NEVA
logo PROFICIO
logo RAYNET
logo Maqfort
logo Melown Technologies

Kolik stojí kariérní komunikace

Žádný projekt není stejný, proto přesnou kalkulaci zpracujeme po úvodním zorientování a analýze. Obvykle se ceny za nastavení kariérní komunikace pohybují v následujících hladinách:

Konzultace a revize

Chcete si nechat na zkoušku napsat chytlavější inzerát nebo odhalit rezervy kariérní stránky? Domluvme se na jednorázovém zásahu s předem daným rozsahem.

1 500 Kč/h

Vyladění stávající kariérní komunikace

Společně ukotvíme klíčová sdělení i tonalitu, následně navrhneme, jak je propsat do praxe, aby byla vaše značka konzistentní.

Od 40 000 Kč

Kompletní employer brand

Kariérní komunikace na klíč. Výzkum, workshop, návrh obsahu, strategie budování povědomí a nápady na kampaně. Vše v jednom promyšleném postupu.

Od 110 000 Kč

Ceny uvádíme bez DPH.

První krok je na vás. A zbytkem vás provedeme

Newsletter Obsahové agentury

Svěřte nám svůj e-mail a nechte si jedenkrát měsíčně poslat obsah,
který otřásl naším blogem. Nebo námi.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Nastavení souborů cookies
Všeobecné obchodní podmínky
Na webu využíváme ikony z icons8.com.