Jsme váš partner pro obsah

Sundáme z vás to náročné. Obsah vymyslíme, naplánujeme, ale také dodáme a zajistíme jeho konzistentní produkci.
Postupně poznáme do hloubky váš produkt, zákazníky i celá odvětví. Díky tomu vždy umíme dodat správný obsah, který „sedne."

Neděláme věci jen proto, že se tak dělaly vždycky. Každá spolupráce se tak neustále vyvíjí:

 • Poznáváme
  Hodně se ptáme. Na vás, na trh i na zákazníky. Hledáme průsečíky a bílá místa příležitostí. Analyzujeme data. Stavíme na vlastním know-how z desítek různých oborů a stovek hloubkových rozhovorů.
 • Nastavujeme
  I ta nejmenší spolupráce si zaslouží promyšlený postup a jasné cíle. Bez nich se výsledky hodnotí líbí–nelíbí. Pokud nic z toho zatím nemáte, pomůžeme vám se stanovením strategie a plánu prací.
 • Tvoříme
  Až když víme co a jak, spouštíme produkci obsahu. Píšeme, fotíme, publikujeme. Termíny a výstupy hlídá projekťák, osobně ale znáte celý tým, který pro vás pracuje.
 • Zlepšujeme
  Obsah měříme mnoha nástroji od Google Analytics přes HotJar až po naši vlastní analytiku. Zpětnou vazbu tak máme hned z několika zdrojů. Zpravidla dobře víme, kam sáhnout, aby obsah fungoval ještě lépe.

Proč spolupracovat s Obsahovkou

Oproti volnonožcům nabízíme škálovatelnou kapacitu, zastupitelnost a přístup ke specializovanému know-how. Oproti interním lidem zase hluboké zkušenosti z obdobných projektů a nezaujatý pohled na věc.

Získáte tým, který pracuje za vás

Sestavíme vám vlastní tým z projekťáků a copywriterů. Tento tým bude fungovat jako vaše externí obsahové oddělení a zajistí kontinuální produkci bez výpadků.

Základy nám stačí vysvětlit jednou

Na začátku spolupráce od vás získáme maximum podkladů pro to, abychom mohli tvořit samostatně. Souběžně s tvorbou obsahu se budeme dál ptát a pronikat do vašeho oboru hlouběji. Už nikdy ale nebudete muset s vysvětlováním začínat od nuly.

Váš tým je vždy v obraze, co zrovna potřebujete

Tým, který pro vás pracuje, postupně ukládá nabyté znalosti na interní wikipedii. Každý má díky tomu stále po ruce aktuální strategii, informace i ukázky vzorového obsahu. Případné posily se zorientují o to rychleji.

Když je třeba, zapojíme další specialisty

Rutinně spolupracujeme se špičkami ve svých oborech a dokážeme se napojit na rozběhnuté procesy a spolupráce – od mediálky přes freelance SEO specialisty po brand stratégy.

Přenášíme zkušenosti napříč obory

Těžíme z toho, že obsah dlouhodobě tvoříme pro desítky klientů z různých odvětví. Díky tomu víme, jestli pro vás zafunguje whitepaper, nebo spíš webinář – protože už jsme podobný obsah pravděpodobně měli na stole.

Pozveme vás na Obsahovku Live

Už od roku 2016 pořádáme konferenci výhradně pro klienty a zvané hosty. Sejdeme se tak i jinde než u práce, poslechnete si odborné přednášky a ještě zbude čas na networking u kafe a hipsterského chlebíčku.


Funguje nám to. Říkají oni

Spokojenost s našimi službami si pravidelně ověřujeme v průzkumu mezi stálými klienty. Tahle čísla jsou za rok 2019 a dopadla ještě o fous líp než rok předtím. Děkujeme!

95.4
95.4
00.0

stálých klientů by nás bez váhání doporučilo dál.

klientů (jo, stejně jako u doporučení) označuje naše služby za přínosné.

klientů je jakkoliv nespokojeno s kvalitou, dodržováním termínů nebo komunikací.


Seznamte se s lidmi z Obsahovky

Magický poměr 1 senior na 5 stážistů u nás neplatí. V Obsahovce pracuje stabilní tým, který roste spolu s firmou. Dobře víme, že právě kvalita lidí v agentuře rozhoduje – tak se s námi seznamte předem.