Pavla Macháčková

Back office

Jsem bezedná studnice kontaktů, která se s láskou stará o chod kanceláře v Brně i v Praze. Vyřizuji, zajišťuji, objednávám. Snažím se o to, aby se lidem v Obsahovce pracovalo co nejlépe. Jsem prostě dobrá duše.

1997

Studuju sportovní gymnázium a věřím, že jednou budu trenérkou nebo učitelkou tělocviku.

2003

Díky zdravotní komplikaci neplánovaně mířím ke vzdělání v personálním řízení a public relations. Třeba se to jednou bude hodit...

2005

S titulem z VOŠky se nespokojím. Zajímá mě péče o životní prostředí a tak se na další roky naplno nořím do studia agroekologie.

2012

Mateřská a rodičovská dovolená je pro mne zatím největší životní výzvou. Posouvám své hranice v oblasti time managementu, multitaskingu, úspory financí i vaření.

2015

Po několika letech s dětmi se vracím do pracovního koloběhu. Nastupuji jako týmová asistentka do firmy plné ajťáků a nabírám nové zkušenosti ze světa back office.

2019

Po 4 letech cítím, že je čas otevřít novou pracovní kapitolu. Obsahovka hledá „dobrou duši“. Věřím, že hledají mne.


Co se mi v Obsahovce povedlo

Spokojenost všech lidí v mém okolí

Za úspěšný považuju každý odbavený požadavek, na jehož konci jsou spokojení kolegové, klienti a vůbec všichni lidé, se kterými v rámci své agendy komunikuju.

Organizace eventů

Oslavy výročí založení firmy, vánoční večírky a další akce musí být bez chybičky včetně vyrovnaného rozpočtu.

Pořádek musí být

Je pro mne prioritní mít uklizeno na stole i v notebooku. Mou vizitkou je aktuální přehled ve všech databázích, které spravuju, ať už jde o docházkový systém, evidenci majetku, správce hesel nebo knihu jízd.


Tři věci, které ovlivnily mou práci

Sportem ku zdraví

U mne to mnohdy platí i naopak, ale hýbat se prostě musím. Miluji kolo, lyže, tenis a především softball, kterému se už nějaký ten pátek aktivně věnuju.

Rodina

Bez mého muže a našich dětí bych to nebyla já. Jsou pro mne velkou inspirací, podporou a hlavně smyslem života.

Ruční práce

Potřebuji vidět výsledky. A když zrovna není v práci úkol, který se dá vyřešit hned, tak si prostě něco vyrobím.