Pavla Macháčková

Back Office

Jsem bezedná studnice kontaktů, která se s láskou stará o chod kanceláře v Brně i v Praze. Vyřizuji, zajišťuji, objednávám. Snažím se o to, aby se lidem v Obsahovce žilo co nejlépe. Jsem prostě dobrá duše.

1997

Studuji sportovní gymnázium a věřím, že jednou budu trenérkou nebo učitelkou tělocviku.

2003

Lámu si klíční kost těsně před přijímačkami na vysokou. Trenér ze mne nebude. Studovat chci ale dál a tak měním směr. Mířím ke vzdělání v personálním řízení i public relations. Třeba se to jednou bude hodit...

2005

S titulem z VOŠky se nespokojím. Toužím po vysokoškolském vzdělání. Zajímá mě péče o životní prostředí a tak se na další roky naplno nořím do environmentalistiky a agroekologie.

2010

Přebírám diplom a plná nadšení se řítím do pracovního světa. Má očekávání jsou ale trochu jinde, než je realita. Přesně vím, co nechci dělat.

2012

Mateřská a rodičovská dovolená je pro mne zatím největší životní výzvou. Posouvám své hranice v oblasti time managementu, multitaskingu, úspory financí i vaření.

2015

Po několika letech s dětmi se vracím do pracovního koloběhu. Nastupuji jako týmová asistentka do firmy plné ajťáků a nabírám nové zkušenosti ze světa back office. Jsem si jistá, že zde jsem si jistá.

2019

Po 4 letech cítím, že je čas otevřít novou pracovní kapitolu. Obsahovka hledá „dobrou duši“. Věřím, že hledají mne. Má práce má opět smysl.

Tři věci, které ovlivnily mou práci

Sportem ku zdraví

U mne to mnohdy platí i naopak, ale hýbat se prostě musím. Miluji kolo, lyže, tenis a především softball, kterému jsem se aktivně věnovala, než jsem se stala rodičem. Nyní s velkou hrdostí fandím na softballových zápasech mým dětem.

Rodina

Bez mého muže a našich dětí bych to nebyla já. Jsou pro mne velkou inspirací, podporou a hlavně smyslem života.

Ruční práce

Potřebuji vidět výsledky. A když zrovna není v práci úkol, který se dá vyřešit hned, tak si prostě něco vyrobím.