I takový obsah vám v Obsahovce vyrobíme

Obsahovka už dávno jen nepíše. Natáčíme, fotíme, navrhujeme infografiky – prostě tvoříme obsah, který vzdělává, baví a hlavně funguje. Mrkněte, co umíme.

Digitální obsah

Tvoříme infografiky do článků nebo třeba vizuální identitu příspěvků na sociálních sítích. Přemýšlíme, jak vizuálně zdůraznit důležité informace nebo srozumitelně zjednodušit složitá témata.

Infografiky

Modrá pyramida

Infografiky tvoříme například pro magazín Modré pyramidy, kde doplňují články, zdůrazňují důležité informace nebo přehledně vysvětlují složitá témata.

Stavario

Články na blogu elektronického stavebního deníku Stavario doplňují infografiky, které shrnují hlavní body z textu a pomáhají srozumitelně vysvětlovat, jak Stavario zjednoduší stavařům práci.

Obsah na sociálních sítích

Centropol

Pro Facebook CENTROPOLu jsme navhli několik sérií obsahu doplněných o infografiky, grafické prvky nebo gify. Jak propojení obsahu, vizuálu a community managementu fungovalo, si přečtěte v případovce.

Smarťáček

Na Instagramu magazínu Smarťáček jsme pracovali (mimo jiné) s formátem Reels, který v krátkých videí představuje produkty pro děti a rodiče. Formát krátkých videí pravidelně přitahoval nové sledující.

Video animace

Preventado

Pro Preventado jsme rozpohybovali logo a další prvky, které uvádí a ukončují on-line školení.

Sestra Emmy

Logo jsme rozhýbali i pro video případové studie softwaru Sestra Emmy.

Gif

iDoklad

Jak používat mobilní aplikaci iDoklad ukazujeme v animovaných návodech.

Hardwario

Animovaný gif se stal součástí návodu, jak složit IoT kit od Hardwario.

Screencast, HTML5 videa a cinemagraph

Obsahová agentura

Vytvoříme vám návod v podobě screecastu nebo jakékoliv jiné video ve formátu HTML5.

Solitea

Skvělým způsobem, jak přitáhnout pozornost k obsahu je také cinemagraph – formát, kdy se na statické fotce probíhá pobyb. Hodí se třeba pro ukázku aplikace, jako jsme to udělali pro Soliteu.

Tiskoviny

Od brožur přes letáky až po studentské noviny. Obsah, který tvoříme, připravíme i jako tiskoviny – ty pak využijete pro klienty, na veletrhu nebo jako součást uvítacího balíčku pro nové klienty.

Ilustrace

Hardwario

Hardwario vyvíjí a vyrábí inovativní IoT zařízení. Jak je používat jsme ukázali v ilustrované brožuře. Víc si přečtěte v případovce.

EY

Ilustrace na míru doplňuje také propagační materiály pro EY.

Brožury a e-booky

Technická univerzita Liberec

Vytvořili jsme brožuru pro zahraniční studenty z TUL – od textů přes ilustrace ikon až po sazbu celého průvodce.

Adastra

Mezinárodní konzultační firmě Adastra jsme napsali e-book o digitalizaci ve finačním sektoru. Čísla jsme přetavili do přehledných grafů a celý e-book zabalili do designu v souladu s vizuální identitou značky.

Noviny a letáky

Newton University

Newton University jsme pomohli s přípravou na veletrh vysokých škol – napsali jsme noviny, ve kterých jsme vytěžili obsah, který pro univerzitu pravidelně tvoříme. Ty jsme pak vysázeli do designu inspirovaného vesmírem, který ladil s dalšími výstupy pro veletrh. V případovce si přečtěte, jak jsme postupovali.

Sestra Emmy

Sestra Emmy je software, který zjednodušuje komunikaci mezi ordinací lékaře a pacienty. Vedle tvorby části webu, případovek, focení a natáčení jsme se postarali i o design a sazbu letáku.

Plakáty

Happilea

Pro aplikaci Happilea, která zlepšuje spokojenost zaměstnanců, jsme připravili plakáty.

Topíte.cz

Moderním topenářům z Topíte.cz jsme nachystali informační plakáty.

Foto&video

Video nebo fotky někdy řeknou víc než tisíc slov. Audiovizuální obsah proto přirozeně propojujeme s texty.

Případové studie

NEVA

Videopřípadovka autenticky představí službu, kterou firma nabízí. Důkazem je video, které zachycuje spolupráci NEVA a Metalplastu.

Sestra Emmy

Napsali jsme případovou studii o tom, jak software Sestra Emmy pomáhá v ordinaci. Při jednom setkání pak vznikly také fotky a video.

Instuktážní video a recenze

Profiúčtenka

Video návod uživatele provede používáním produktu, aniž by trávili dlouhé minuty čtením manuálu.

Smarťáček

Pro magazín pro rodiče a děti jsme pravidelně tvořili recenze, ve kterých maminka Vendula hodnotila hračky.

Prezentace firmy nebo produktu

Dobré podlahy

Ve videu stačí pár minut k tomu, abyste dokonale představili svoji firmu nebo produkt. Natáčíme reportáže k veletrhům, konferencím nebo školením.

GALARD

Pro pánské zakázkové krejčovství GALARD vznikaly fotky, které doplňovaly blogové články i sociální sítě. Podívejte se, jak propojení textu a fotek fungovalo.

Rozhovory a portréty

Newton University, System4u a další

Články a rozhovory, které vznikaly pro obsahový hub Newton University doplňují portréty vyučujících i studentů. Web System4u zdobí portréty a momentky zaměstnanců, web Towarna.cz zachycuje majitele při práci.

NEVA

Rozhovor může být součástí případové studie, ale funguje i samostatně. Tento pro NEVA podporuje obsah na kariérní stránce firmy.

A co můžeme připravit pro vás?

Jsme si jistí, že i vašemu obsahu bude video, fotka nebo ilustrace slušet.

Ozvěte se svému projekťákovi nebo napište
na dobrezpravy@obsahova-agentura.cz.

Těšíme se, co společně vymyslíme.