Tereza Šabatová

Asistentka Back Office

Jsem typický představitel multitaskingu. Mám spoustu rozdělaných projektů, baví mě  komunikovat se zákazníky i kolegy, učit se novým věcem a ty pak uvádět do praxe.
A tohle všechno můžu skvěle skloubit na pozici asistentky Back Office v Obsahovce.

Tereza Šabatová

1992

Jsem ve druhé třídě. Až vyrostu, chci být veterinářkou, psycholožkou a tanečnicí. Nejlépe všechno dohromady.

1996

Disco dance a hip hopu se věnuju 17 let. Ve vlastní taneční skupině se mi daří ukočírovat 150 dětí, jejich rodiče, vymýšlení choreografie i organizování akcí.

2010

Se ségrou budujeme fitness centrum pro ženy. Abych se nenudila, přidávám si ještě výživové poradenství, taneční skupinu, psaní dotačních programů pro neziskovku a základy marketingové komunikace.

2013

Nastává správný čas. Kupuju letenku a stěhuju se do Londýna. Plním si další sen a následující 2 roky žiju a pracuju ve „svém“ městě.

2016

 Je ze mě máma. Postupně zjišťuju, jaké to je porodit si svého životního učitele. Taky se kvalifikuju na novou olympijskou disciplínu – time-management.

2018

Zažívám boom sociálních sítí. Fotím, píšu, sleduju marketingové dění a vzdělávám se. A začínám pracovat v Bambooliku na organizaci zahraničních veletrhů.

2020

Jeden text posílám na revizi kolegyni Monice z marketingu. Na oplátku dostávám nabídku, díky které se další rok a půl v Bambooliku starám o sociální sítě.

2022

Hledám práci, kde uplatním své schopnosti, bude tam bezvadný kolektiv a nebude to daleko od marketingu. Opět se objeví Monika a pošle tip na inzerát Obsahovky. Všechno klapne a já si začínám plnit další sen.

Tři věci, které ovlivnily mou práci

medaile za taneční soutěže, průvodce Londýnem a rodinné fotky na stole

Tanec

Vyjádření emocí. Vyprávění příběhu pohybem. Propojení s hudbou. Životní cesta. To všechno pro mě byl, je a vždycky bude tanec.

Londýn

Město, které na první pohled není takové, jak si lidé myslí. A možná proto jsem si jej zamilovala. Těším se, až všechny své oblíbené ulice, kavárny a parky jednou ukážu dětem. PS: Vůbec tam neprší tak často, jak si myslíte. :-)

Rodina

Ti moji. Jsou pro mě vším. Nenechají mě se nudit a každý den mě učí něčemu novému. A bez něj by ten život vůbec nebyl tak pestrobarevný. :-)

Newsletter Obsahové agentury

Svěřte nám svůj e-mail a nechte si jedenkrát měsíčně poslat obsah,
který otřásl naším blogem. Nebo námi.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Nastavení souborů cookies
Všeobecné obchodní podmínky
Na webu využíváme ikony z icons8.com.