Test

test teste


Copywriting a copyediting

Copywriting a copyediting

Weby, blogy, e-mailingy, letáky, dopisy, případové studie, whitepapery...napíšeme nebo upravíme cokoli vás napadne. Online i offline.

Obsahová strategie

Obsahová strategie

Provádíme výzkumy mezi stávajícími i potenciálními zákazníky, sestavujeme persony, doporučujeme vhodné kanály komunikace i metriky a připravujeme dlouhodobý plán. Obsah musí mít řád.

Komunikační styl

Komunikační styl

Hledáme unikátní tón značky a sestavujeme komunikační manuály, díky kterým se i nový zaměstnanec rychle zorientuje v tom, jak má psát - od e-mailů po posty na sociální sítě.

Workshopy a konzultace

Workshopy a konzultace

Společně zkoumáme váš stávající obsah a doporučujeme, co by šlo udělat lépe. Nebo rovnou připravujeme workshopy na míru.

Vizuální obsah

Vizuální obsah

Vymyslíme, co vám bude fungovat – videopřípadovka, reportáž, tutorial nebo třeba produktové fotky. Pak navrhneme scénář a pustíme se do práce. Získáte foto a videoobsah, který ladí s vašimi texty.

Správa sociálních sítí

Správa sociálních sítí

Staráme se o stránky a profily na Facebooku, Twitteru, LinkedIN nebo Instagramu. Výkon nereklamního obsahu na sociálních sítích měříme přes vlastní dashboard.

Zákaznická péče

Zákaznická péče

Dokážeme převzít část zákaznické péče. Máme zkušenosti s psaním FAQ, nápovědami, průvodci, správou poraden i odpovídáním na dotazy. E-mailem i na sociálních sítích.

Doručování obsahu

Doručování obsahu

Spojením Facebook Ads, Google Adwords a remarketingových kampaní dokážeme distribuovat obsah těm správným lidem. Výkonnostní marketing potkává kreativitu.

Analytika

Analytika

Nasazujeme skripty a vyhodnocujeme obsah. Díky tomu lépe poznáme, co funguje, a co by se ještě dalo zlepšit. A navrhujeme řešení.