Vojtěch Šmíd

Vedení & obchod

V Obsahovce jsem začínal jako projekťák. Teď firmu vedu. Starám se o nové poptávky, jsem v každodenním kontaktu s celým týmem i stávajícími klienty a dohlížím, aby všechno fungovalo hladce.
Vojtěch Šmíd

2009

Náplava ze šumavského podhůří začíná studovat na Masarykově univerzitě.

2012

S kamarádem zakládám Masarykovu studentskou unii (MUNIE). Do chodu se rychle zapojují desítky lidí, organizujeme akce pro tisíce studentů. Velká škola projektového řízení.

2014

K nemalé radosti rodičů úspěšně dokončuji studium politologie. O to větší je jejich zklamání, když odmítám pokračovat ve studiu na ekonomce. Táhne mě to do praxe.

2014

Působím jako marketingový manažer v technologickém start-upu. Proměna z humanitně laděného člověka do IT započata.

2015

Spolupracuji s nejúžasnější firmou na Ostravsku, pro kterou Obsahová agentura píše. Poznávám Martina a ve chvíli, kdy se natrvalo přesouvám do Brna, nastupuju do Obsahovky. Chci přispět k tomu, aby agentura patřila mezi nejúžasnější firmy nejen na Brněnsku.

Tři věci, které ovlivnily mou práci

Uhlí, odznáček I Love MU a kniha Jak z dobré firmy udělat skvělou

MUNIE

Masarykova studentská unie. Vrchol mých studentsko-dobrovolnických aktivit. Vím, jak vypadá WBSka i zpackaná akce na Flédě.

OSTRAVA!!!

A nátura tamních lidí, kteří málo mluví a hodně pracují. Je nás víc, kdo to tak vidí a tak jsme si vytvořili kus Ostravy v Brně. :)

Kniha Good to Great

Protože mě naučila, že pokora a týmový duch jsou pro firmu mnohem důležitější, než sebeschopnější individuality.