Výjimečný newsletter

Taky teď kvůli koronaviru pracujete z domu? Obsahovka jo. A já najednou místo dvou kanceláří v Brně a jedné v Praze vedu hromadu ikonek na Slacku.

Je to výjimečný stav.

Proto jsem se rozhodl každý den od začátku naší izolace napsat jeden e-mail určený všem, kteří taky vyměnili svůj vyladěný kancelářský setup za jídelní stůl nebo postel.

Je fuk, jestli píšete, vedete firmu nebo jste rodič, který je najednou 24/7 s těmi hlučnými stvořeními, které někdo vyměnil za vaše děti.

Chci vás pobavit a přivést na jiné myšlenky. Tím, že ukážu, co prožíváme. Blbých zpráv je totiž všude dost. A kdyby se to podělalo i u nás, jednoduše přestanu newsletter posílat. Nebojte.

Dole najdete archiv – ať víte, do čeho jdete.

Jo! Chci každé ráno zlepšit náladu Výjimečným newsletterem

Pokusíme se nachystat e-mail tak, aby v 8 ráno čekal ve vaší schránce. Každý den, dokud se zase pokojně nerozejdeme do svých kanceláří. Ale předesílám – mám dvě děti, takže uvidíme, jak to s tím „každý den” dopadne.

Jo, a tuhle databázi nevyužijeme k ničemu jinému. Pouze k prodeji školení za výjimečných 14 990 Kč + DPH. Jakmile pomine výjimečný stav, rozloučím se s vámi.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.