Tým Obsahové agentury v zasedací místnosti s velkou televizní obrazovkou

Tak, abychom z vás sundali to těžké

Obsah vymyslíme, vytvoříme i doručíme. V jakémkoliv oboru. Pro jednorázový projekt, ale klidně i na pět let kontinuální komunikace. Z copywritingu a obsahového marketingu jsme udělali službu. Zjistěte, jak pracujeme.

copywriteři v zasedačce

Každému klientovi stavíme tým

Tvoří jej minimálně dva stálí copywriteři a account manager. Jistíme tak kvalitu, zastupitelnost i produkci bez výpadků. Bude to takové vaše vlastní externí obsahové oddělení – jen bez starostí o jeho rozvoj a vytížení.

Žádné opakované vysvětlování a opravy

Do poznání vaší značky, oboru i zákazníků vkládáme velké úsilí. Na začátku se hodně ptáme, ale díky systematickému ukládání znalostí a zaběhnutým metodám revizí nepálíme váš čas na opakování. Čím déle spolupracujeme, tím snazší to je.

copywriter Ondřej Pokorný během školení
Copywriterky z Obsahové agentury si povídají v kanceláři

Udržíme konzistenci a pořádek

Nabyté znalosti ukládáme na interní wikipedii. Projekty máme v Asaně. Vztahy v Raynet CRM. Účty v Togglu. Tady jsme prostě hrozně nudní – kreativitu, improvizaci a nadšení si šetříme na obsah. 

Když je třeba, zapojíme další specialisty

Rutinně spolupracujeme se špičkami ve svých oborech a dokážeme se napojit na rozběhnuté procesy a spolupráce – od mediálky přes freelance SEO specialisty po brand stratégy. Co můžeme, vyřešíme napřímo. 

Kolegyně Eliška Gunišová a Lucie Preis se spolu dívají do notebooku
Kateřina Kalivodová přednáší v zasedací místnosti o obsahových strategiích

Přenášíme zkušenosti napříč obory

Těžíme z toho, že obsah dlouhodobě tvoříme pro desítky klientů z různých odvětví. Díky tomu víme, jestli pro vás zafunguje whitepaper, nebo spíš webinář – protože už jsme podobnou situaci pravděpodobně měli na stole.

Sdílíme s vámi know-how

Už od roku 2016 pořádáme konferenci Obsahovka Live. Sejdeme se tak i jinde než u práce, poslechnete si odborné přednášky a ještě zbude čas na networking u kafe a hipsterského chlebíčku. Krom toho vám pravidelně pošleme newsletter s oborovými novinkami a sem tam vás pozveme na školení.

Klienti Obsahové agentury na setkání Obsahovka Live

Funguje nám to. Říkají oni

Spokojenost s našimi službami si pravidelně ověřujeme v průzkumu mezi stálými klienty. Tohle jsou čísla za rok 2022 a dopadla ještě o fous líp, než v předchozích letech. Děkujeme!

96,4 %

stálých klientů by nás bez váhání doporučilo dál.

96,4 %

klientů (jo, stejně jako u doporučení) si pochvaluje náš tým, který pro ně píše.

85,7 %

nám navíc napsalo, že spolupráce s námi je velmi efektivní a profesionální.

Seznamte se s lidmi z Obsahovky

Magický poměr 1 senior na 5 stážistů u nás neplatí. V Obsahovce pracuje stabilní tým, který roste spolu s firmou. Dobře víme, že právě kvalita lidí v agentuře rozhoduje – tak se s námi seznamte předem.

Newsletter Obsahové agentury

Svěřte nám svůj e-mail a nechte si jedenkrát měsíčně poslat obsah,
který otřásl naším blogem. Nebo námi.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Nastavení souborů cookies
Všeobecné obchodní podmínky
Na webu využíváme ikony z icons8.com.