Nejraději dlouhodobě

Vztahy s klienty počítáme na roky. Díky tomu neustále prohlubujeme své znalosti: o lidech, produktech i celých odvětvích. Obsah pak zlepšujeme krok za krokem.

 • Seznamujeme se
  Čeho chcete dosáhnout? Co umíte lépe než ostatní? Jaké jsou vaše hodnoty? Společnými workshopy se lépe poznáváme. A hned po tom úvodním získáme jasný cíl, za kterým míříme.
 • Analyzujeme
  Detailně procházíme váš dosavadní obsah od e-mailů po sociální sítě, mluvíme s vašimi zákazníky a prohrabujeme se daty. Sestavujeme strategii a hledáme trefný tón komunikace značky.
 • Tvoříme
  Vymýšlíme, navrhujeme a píšeme. Obsah prochází několika revizemi a kontrolu čekáme i od vás - jen tak se můžeme zlepšovat. Čím déle spolupracujeme, tím méně se o nás musíte starat.
 • Zlepšujeme
  Obsah měříme mnoha nástroji od Google Analytics přes HotJar po naši vlastní analytiku. Zpětnou vazbu tak máme hned z několika zdrojů. Víme přesně, kam sáhnout, aby obsah fungoval.

Po čem v obsahu nejčastěji saháme

Copywriting a copyediting

Copywriting a copyediting

Weby, blogy, e-mailingy, letáky, dopisy, případové studie, whitepapery...napíšeme nebo upravíme cokoli vás napadne. Online i offline.

Obsahová strategie

Obsahová strategie

Provádíme výzkumy mezi stávajícími i potenciálními zákazníky, sestavujeme persony, doporučujeme vhodné kanály komunikace i metriky a připravujeme dlouhodobý plán. Obsah musí mít řád.

Komunikační styl

Komunikační styl

Hledáme unikátní tón značky a sestavujeme komunikační manuály, díky kterým se i nový zaměstnanec rychle zorientuje v tom, jak má psát - od e-mailů po posty na sociální sítě.

Workshopy a konzultace

Workshopy a konzultace

Společně zkoumáme váš stávající obsah a doporučujeme, co by šlo udělat lépe. Nebo rovnou připravujeme workshopy na míru.

Vizuální obsah

Vizuální obsah

Vymyslíme, co vám bude fungovat – videopřípadovka, reportáž, tutorial nebo třeba produktové fotky. Pak navrhneme scénář a pustíme se do práce. Získáte foto a videoobsah, který ladí s vašimi texty.

Správa sociálních sítí

Správa sociálních sítí

Staráme se o stránky a profily na Facebooku, Twitteru, LinkedIN nebo Instagramu. Výkon nereklamního obsahu na sociálních sítích měříme přes vlastní dashboard.

Zákaznická péče

Zákaznická péče

Dokážeme převzít část zákaznické péče. Máme zkušenosti s psaním FAQ, nápovědami, průvodci, správou poraden i odpovídáním na dotazy. E-mailem i na sociálních sítích.

Doručování obsahu

Doručování obsahu

Spojením Facebook Ads, Google Adwords a remarketingových kampaní dokážeme distribuovat obsah těm správným lidem. Výkonnostní marketing potkává kreativitu.

Analytika

Analytika

Nasazujeme skripty a vyhodnocujeme obsah. Díky tomu lépe poznáme, co funguje, a co by se ještě dalo zlepšit. A navrhujeme řešení.

Od léta 2018 si dobře rozumíme i s vizuální stránkou obsahu. Ve vlastním ateliéru natáčíme, fotíme a vymýšlíme, jak vás ukázat v tom nejlepším světle.


Výhody dlouhodobé spolupráce

Pozveme vás na Obsahovka Live

Pro klienty pořádáme několikrát ročně konferenci. Sejdeme se tak i jinde než u práce, poslechnete si přednášky na přesně vymezené téma a ještě zbude čas na networking u kafe a hipsterského chlebíčku.

Poznáte svého copywritera

Na první schůzce se seznámíte s Martinem a Vojtou, brzy vám ale představíme člověka, který pro vás bude psát. Nebo rovnou celý tým. Takže když vás napadne téma článku, můžete zavolat třeba Honzovi.

Dáváme pro vás hlavy dohromady

Píše pro vás Martin, EET ale řeší Eva a na zákaznickou péči je kanón Martina. Proto se čas
od času sejdeme a uspořádáme brainstorming, ze kterého vypadnou nové impulsy pro váš obsah.

Přinášíme nápady z jiných oborů

Ve vašem odvětví píšeme jen pro vás, ale náš záběr je široký. A tak se na obsah pro blog vašeho zahradnictví pravidelně díváme i z pohledu EET nebo aktuálních trendů v zákaznické péči.


Funguje nám to. Fakt.

Spokojenost s dlouhodobým dodáváním obsahu si pravidelně ověřujeme v průzkumech mezi stálými klienty. Tahle čísla jsou za rok 2016
a dopadla ještě o fous líp než rok předtím. Děkujeme!

94.7
89.5
87.0

klientů by nás doporučilo dál.

klientů označuje naše služby za velmi přínosné.

je celková spokojenost klientů s našimi službami (včetně ceny).

Obsahová agentura? Jedna z mála firem, za které dávám ruku do ohně. Z repertoáru pocitů při předávání práce se nejčastěji opakují: trefa, pecka, tohle bychom nedali. To samozřejmě neznamená, že si vždy vše sedne napoprvé. Díky Bohu, nespolupracujeme s roboty.

Ing. Martin Bazala
CEO, RAYNET


Udělejte první krok

Ředitel nebo projekťák, to je jedno. Na schůzce se stejně potkáte s oběma.

Volejte ředitele Martin Brablec

+420 602 478 999

martin.brablec@obsahova-agentura.cz

nebo projekťáka Vojtěch Šmíd

+420 731 939 023

smid@obsahova-agentura.cz