Pracujte v Obsahovce

Stavíme sebevědomou agenturu specializovanou na dlouhodobé dodávání obsahu. Ve výjimečné kvalitě a s výjimečným servisem.

Dlouhodobé vztahy budujeme nejen navenek, ale i dovnitř. Proto k sobě přitahujeme ty, se kterými nás pojí hodnoty i postoje. To aby nám to správně jiskřilo.

Díky společně sdílené otevřenosti, hladu po vědění, pokoře a neutuchající hravosti je výsledkem znalý, stabilní a přátelský tým.

To hlavní, co vás v Obsahovce čeká

Fajn kolegové
Fajn kolegové

Soupeříme se špatným obsahem, ne mezi sebou. Na nic si nehrajeme. A všelijaká nedorozumění vyvracíme hned a z očí do očí. Možná chvilku trvá, než si k sobě někoho pustíme, ale pak už je to napořád.

Top klientela
Top klientela

Pracujeme pro špičky ve svých oborech a na projektech, ke kterým se na volné noze propracováváte roky. Většinou dlouhodobě, takže máme dost času poznat klienty, produkty i zákazníky opravdu do hloubky.

Osobní růst
Osobní růst

Nástrojů máme dost - stačí si vybrat. Posun každého z nás podporují metodické revize, týdenní retrospektiva, know-how porady, interní wiki, osobní plány nebo rozvíjení kompetencí. A pořád hledáme další.

Svobodná atmosféra
Svobodná atmosféra

Když vám něco nesedí, máte se komu svěřit. Dost pravděpodobně se společně brzy doberete řešení. Věříme si - takže práce doma (nebo kdekoliv) není problém. Čím větší zodpovědnost, tím větší svoboda.

Řád & benefity
Řád & benefity

Už to dávno není punk. V procesech i datech je pořádek, takže má každý víc času na smysluplnou práci. K té navíc dostanete hromadu bonusů. Od rozpočtu na vzdělávání po čas firemního komorníka.

Čeho si sami nejvíc ceníme

Když můžeme, zjistíme si fakta. Ať už píšeme o kloubní výživě koní nebo o kariéře v Obsahovce.

Proto jsme si během jednoho z ship-itů ověřili největší přínosy práce u nás bleskovým průzkumem.

Tohle jsou výsledky. Zdá se, že bychom byli spokojení i v kůlně na dříví :-P

Nábor má čtyři kroky. Obvykle…

První kontakt

A první dojem v jednom. Když to podle e-mailu a CV hraje, nejpozději do pár dnů se ozýváme s termínem setkání.

Pohovor

Potkáme se - většinou
v Obsahovce, výjimečně
v kavárně. Vždycky je u toho Martin a čím dál častěji i někdo další.

Setkání s týmem

Obě strany řekly ano? Je čas poznat i ostatní. Pět až deset lidí z Obsahovky se vás bude ptát na všechno možné - a vy jim to můžete vracet.

Pak se uvidí

Někoho vezmeme rovnou. Na jiné čekají zkušební úkoly. Další si to u nás nejprve jen tak vyzkouší. Když to doteď fungovalo, domluvíme se.

Všichni jsme jednou začínali

Vojtěch Šmíd
Projektové řízení„Pohovor byl příjemný a přátelský. Jen mě trochu znervózňovalo, jak na mě občas Martin koukal, jako by čekal odpověď na otázku, kterou ale předtím nevyslovil.“

Eliška Gunišová
Projektové řízení„Keď som prišla prvý deň zmätená, tak mi Marťa urobila čaj, čo ma pohladilo po duši a hneď som sa cítila lepšie.“

Lucie Čačalová
Copy & content team leader„Při úplně první revizi mého textu mi Janča napsala do komentáře: Vítej u své první revize. Neděs se...“

Otevřené pozice