Co kdyby čtenář konečně udělal to, co po něm chcete?

Pokud jste jako většina personalistů, určitě to znáte. Váš e-mail s důležitými pokyny polovina kolegů ignoruje. Na inzerát, se kterým jste si dali kopec práce, nikdo neodpovídá nebo reagují jen nevyhovující kandidáti. A váš poslední příspěvek na LinkedIn si opět vysloužil jen ty dva známé lajky – od bývalého kolegy a spolužačky.

HR sice tvoří jen kapku z moře vašich pracovních povinností, ale očekává se od vás, že budete psát jako profík (a o pomoci interního copywritera si můžete nechat jen zdát). Je to nefér, protože vám nikdo pořádně neřekl, jak na to!

Rozumíme tlakům, které zažíváte, a záleží mi na tom, abyste měli pocit, že vaše práce má smysl. Proto jsem si pro vás připravili webinář, na kterém se naučíte psát HR texty podle principů, bez kterých se úspěšný personalista ve své práci zkrátka neobejde. Během jednoho dopoledne si osvojíte to nejdůležitější z HR komunikace, co jsem sbíral posledních 10+ let.

Stručně, prakticky a na míru vašim potřebám. Bez tuny pouček a informací, které vás zahltí a vy nebudete vědět, kde začít. Naopak. Z webináře odejdete připravení psát takové texty, po jejichž přečtení čtenář udělá přesně to, co po něm chcete.

Poznámka: V tuto chvíli nemáme vypsaný konkrétní termín konání. Pokud se chcete zúčastnit příště, vyplňte formulář na konci stránky a my se vám ozveme.

V čem je webinář přínosem:

stopky

Best of HR za 3 hodiny

To nejdůležitější z HR komunikace na jednom místě. Stačí se přihlásit a poslouchat z domova nebo kanceláře. Z webináře navíc dostanete záznam, abyste se k němu mohli kdykoliv vrátit.

potřesení rukou

Interakce se mnou

Nenabízím vám pouze jednu pomocnou ruku, ale dvě. Kromě přednášky vás během webináře provedu řadou cvičení a rád zodpovím všechny vaše otázky.

ikonka kalendáře

Okamžité zlepšení

Hned po webináři si získané know-how ověříte v praxi. Začněte psát e-maily, na které vám kolegové odpoví, staňte se hvězdou LinkedIn nebo vytvořte svůj nejlepší inzerát vůbec.

BONUS jen pro vás! Podrobná zpětná vazba na zaslaný text

Tento webinář je vůbec prvním svého druhu a mě moc těší váš zájem zlepšovat se v psaní. Pomáháte tím nejenom sobě, ale i mně. A proto jsem si jen pro vás, účastníky pilotního běhu, připravil skvělý bonus, který vás posune ještě dále.

Budu vám k dispozici nejen během webináře, ale i po něm. Až napíšete svůj první text podle principů, které se ve webináři naučíte, zašlete mi jej a já vám na něj dám podrobnou zpětnou vazbu a přidám i pár doporučení do budoucna.

Nad vašimi výstupy tedy nezůstane viset otazník, zdali je píšete dobře, ale budete si jistí, že jsou v souladu s principy efektivní komunikace a povzbudí čtenáře k akci.

Tento webinář je pro vás jako stvořený, pokud:

  • Jste personalist*kou v malé či střední firmě a ve své práci děláte první–poslední. Chcete psát lepší inzeráty, úderné e-maily nebo klidně vzkazy kolegům na nástěnku.

  • Jste HR nadšencem z velké firmy, máte na starosti employer branding nebo komunikaci (ať už s kandidáty, nebo se stávajícími zaměstnanci), a hledáte inspiraci pro další práci.

  • Zvažujete tvorbu kariérní stránky na firemním webu nebo chcete předělat inzeráty, protože vás jejich psaní nebaví a hlavně nepřináší kýžené životopisy.

Ondřej Pokorný

Proč byste měli poslouchat právě mě?

30 let píšu, posledních 10 let mi za to i platí. Jsem přesvědčený, že v běžných pracovních situacích 9 z 10 čtenářů ocení jednoduchost. Strávil jsem spoustu času testováním toho, co funguje a co ne. Své know-how vám ve formě jednoduchých, ale funkčních principů předám na webináři, který vás naučí psát texty, které nezůstanou bez povšimnutí.

Kdy a kde se uvidíme:

Kdy: přihlaste se jako zájemce, až vás bude dostatek, vypíšeme nový termín.
Kde: online webinář přes platformu Whereby
Cena: 2.024 Kč bez DPH
Co všechno získáte:

  • přístup na tříhodinový interaktivní webinář pod vedením lektora s 10+ let zkušeností
  • záznam webináře s neomezenou platností,

  • revize jednoho výstupu od lektora či copy týmu Obsahovky,

  • výukové materiály,

  • certifikát o účasti.

Přihlaste se na webinář

V tuto chvíli nemáme vypsaný konkrétní termín konání. Pokud se chcete zúčastnit příště, vyplňte formulář a my se vám ozveme.

Časté otázky

Opravdu se během 3 hodin stihnu naučit to, co Ondra sbíral 10 let?

Během svých 10+ let zkušeností jsem metodou pokus-omyl testoval vše možné, abych zjistil, co funguje a co ne. Na webináři vám předám to nejlepší a nejdůležitější, co jsem ze svých zkušeností vydestiloval, abyste mohli psát skvělé texty, které čtenáře budí k akci, i vy.

Jak mám zaplatit kurzovné?

Po odeslání přihlašovacího formuláře od nás do 3 dnů dostanete fakturu. Kurzovné zaplatíte převodem na účet. 

Co si mám připravit?

Stačí vám počítač a připojení k internetu. Odkaz na webinář vám zašleme pár dnů předem.

Dostanu z webináře záznam?

Ano, pošleme vám ho po skončení webináře. Kdykoliv se tak můžete k tématu vrátit.

Jak funguje platforma Whereby?

Nemusíte se nikde registrovat, jen kliknete na odkaz, který vám po registraci pošleme. Funguje to podobně, jako když máte call přes Teamsy, Meet nebo Zoom.

Máte ke kurzu jakoukoliv otázku?

Ozvěte se koordinátorce školení Petře na brablecova@obsahova-agentura.cz.

Newsletter Obsahové agentury

Svěřte nám svůj e-mail a nechte si jedenkrát měsíčně poslat obsah,
který otřásl naším blogem. Nebo námi.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Nastavení souborů cookies
Všeobecné obchodní podmínky
Na webu využíváme ikony z icons8.com.