Ředitel Obsahové agentury Martin Brablec u tabule s post-it papírky

Vítr ve vašem obsahu s Martinem Brablecem

Napůl konzultace, napůl školení. Nebo taky cokoliv, co bude k úspěchu vašeho obsahu potřeba. V novém školení pouze pro 3 účastníky vám Martin dá přesně to, co obsah každé značky čas od času potřebuje: odstup, zastavení, zhodnocení a spoustu otázek.

Poznámka: V tuto chvíli nemáme vypsaný konkrétní termín konání. Pokud se chcete zúčastnit příště, vyplňte formulář na konci stránky a my se vám ozveme.

Proč se zúčastnit školení

ikonka lupy
Společně půjdete po výsledcích. Porovnáte své cíle s tím, co a jak v obsahu děláte, získáte nový pohled na věc a konkrétní doporučení pro obsah i způsoby, jak jej tvoříte.
ikonka hlavy
Martin má přes 17 let zkušeností s obsahem pro B2B a B2C klienty. Dokáže váš obsah zhodnotit koncepčně, rychle a s odstupem, který v týmu často bolestně chybí.
ikonka setkání lidí
Získáte individuální přístup. Před školením si Martin vyžádá podklady a program jim přizpůsobí. Čas tak strávíte maximálně efektivně a vyhnete se situaci, že byste po školení nevěděli, co dál.

Pro koho je školení vhodné

Možná nevidíte takové výsledky, jaké byste si přáli. Možná každý výstup trvá vašemu týmu neúměrně dlouho. Nebo komunikujete na mnoha různých kanálech, a nejste si jistí, jestli to celé dohromady funguje. A nebo jen potřebujete ujištění, že jste na správné cestě. 

Školení je proto vhodné pro všechny, kteří řídí komunikaci nebo tvorbu obsahu B2B i B2C firem, a potřebují oponenturu, srovnání nebo nové impulsy.
Školení naopak není vhodné pro řadové copywritery nebo tvůrce obsahu, kteří neznají celý kontext nebo nemohou ovlivnit, jaký obsah a jak vzniká.
Stejně tak pro vás školení není vhodné, pokud content marketing zatím nevyužíváte. Pro tyto situace máme strategické školení Content marketingu, kde vám Martin předá vše potřebné pro úspěšný start.  

Průběh školení

Školení trvá 4 hodiny, od 13:00 do 17:00. Přesná skladba programu je vždy individuální a sestavená na míru účastníkům. Vzhledem k malé skupince bude čas na sdílení zkušeností a debatu s lidmi, kteří jsou v podobné situaci a pozici jako vy.

Kdo školení povede

Martin Brablec

Zakladatel a šéf Obsahové agentury Martin Brablec, který se copywritingu a obsahovému marketingu věnuje už 17 let. Krom vedení firmy Martin často publikuje, přednáší a školí.

S kolegy připravil první ucelený kurz obsahové strategie na Seduo.cz, obsahový marketing a copywriting vyučuje na Newton College a Masarykově univerzitě a poslední roky působil i jako mentor programu CzechStarter, kde pomáhal startupům a inovativním firmám s komunikací.

Organizační informace

Kdy: přihlaste se jako zájemce, až vás bude dostatek, vypíšeme nový termín.
Kde: Brno/Praha
Počet účastníků: max. 3
Cena: 9.490 Kč bez DPH
Co je v ceně kurzu: kompletní příprava a sladění očekávání před školením, půldenní program, výukové materiály, drobné občerstvení, certifikát o účasti.

V tuto chvíli nemáme vypsaný konkrétní termín konání. Pokud se chcete zúčastnit příště, vyplňte formulář a my se vám ozveme.

Školíme v Praze nebo v Brně.
  • zvolte možnost
  • Dejte mi vědět, až vypíšete další termín v Praze.
  • Dejte mi vědět, až vypíšete další termín v Brně.

Časté otázky

Jak mám zaplatit kurzovné?

Po odeslání přihlašovacího formuláře vám Petra do 3 pracovních dní pošle zálohovou fakturu. Kurzovné zaplatíte převodem na účet a následně vám zašle daňový doklad pro vaši účetní.

Co mám dělat, když jsem přihlášený, ale nemůžu přijít?

Co nejdřív napište Petře na brablecova@obsahova-agentura.cz. Pokud nás o neúčasti informujete nejpozději 14 dní před setkáním, zaplatíte storno poplatek 500 Kč a zbytek peněz vám pošleme zpět.

V případě, že zrušíte účast po tomto termínu, storno je 50 % z ceny setkání. Nebo můžete místo sebe poslat kolegu – jen nám prosím oznamte jeho jméno a kontakt.

Pokud nám dáte vědět méně než 3 dny před konáním akce, nebo nám nedáte vědět vůbec, celé kurzovné propadá.

Proč při školení věnujeme více než čtvrtinu času diskuzi a konzultaci?

Chceme, abyste si z něj odnesli co nejvíc. A čísla v tomto ohledu mluví jasně: po 3 měsících si pamatujete jen 10 % toho, co jste slyšeli, ale 65 % toho, co jste zažili. Proto si předané znalosti hned zasadíte do vlastní praxe a ujasníte ve společné debatě.

Co si mám vzít s sebou?

Notebook. Případně i blok na poznámky s tužkou.

Jaké občerstvení nás čeká?

V Obsahové agentuře máme společnou lásku ke čtení a dobrému jídlu. Pestrost firemní knihovny sice na setkání nevyužijete, ale o to více se vyřádíme na občerstvení. Pokud máte nějaké alergie nebo potřebujete veganské, bezlepkové nebo jiné speciální občerstvení, napište své požadavky do poznámky v přihlašovacím formuláři.

Máte k setkání jakoukoliv otázku

Ozvěte se koordinátorce školení Petře na brablecova@obsahova-agentura.cz.

Newsletter Obsahové agentury

Svěřte nám svůj e-mail a nechte si jedenkrát měsíčně poslat obsah,
který otřásl naším blogem. Nebo námi.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Nastavení souborů cookies
Všeobecné obchodní podmínky
Na webu využíváme ikony z icons8.com.