Kamila Vlčková

Copywriting

Píšu a učím se, jak psát lépe. Po pár letech pořádání vinařských akcí pro stovky účastníků a poté, co ve volném čase vedu partu dobrovolníků, ráda přenechám organizační věci projekťákům a soustředím se jen na psaní. Baví mě dolovat informace a stavět na nich texty, které poučí i pobaví. Zabývám se tonalitou značky a texty vyladím, aby s ní souzněly.
Kamila Vlčková

1999

Nastupuju do první třídy, učím se číst a psát. Nejsem zrovna krasopisec, ale obsah mi docela jde a baví mě.

2012

Maturitní slohovku zvládám levou zadní stejně jako všechny během školních let. Od září si plním sen a začínám studovat žurnalistiku.

2016

Tuším, že novinářka ze mě nebude, ale psaní mě stále baví a hledám, kde bych nabrala zkušenosti. Poznávám Obsahovku, ale netroufám si.

2017

S magisterským diplomem vyrážím vstříc první opravdové práci, budu pořádat a propagovat vinařské akce. Psaní a víno? To pravé pro mě!

2020

Covid maří jednu připravenou akci za druhou a mně začíná docházet energie i chuť. Možná je čas na změnu.

2021

Ve 2 v noci se odhodlávám a sepisuju životopis do Obsahovky, kam prý hledají posily. Odeslání mailu nastavuju na ráno, abych nevypadala jako blázen.

2022

Sen se stává skutečností. Nastupuju do Obsahovky a vím, že je to ono.

Pro koho píšu

Proof & Reason logo
RAYNET logo
Seyfor logo

Tři věci, které ovlivnily mou práci

Finsko

Kdybych se nenarodila v Česku, byla bych Finka. Tahle země ke mně patří a já k ní. V práci i v životě se snažím vyznávat finský koncept sisu – odhodlání, vytrvalost, odolnost.

Tábor

Jako malá jsem s rodiči začala jezdit na tábor a už mě to nepustilo. Dobrovolničení mi dává dobrý pocit a učí mě zodpovědnosti, organizaci času i týmovému duchu. A v obklopení dětí mě neopouští kreativita.

Les

Život ve městě mi vyhovuje, ale jen když z něj můžu často utíkat do přírody. Miluju lesy. Čistím si v nich hlavu a rovnou ji plním novými nápady. Jsou snad Obsahovkové Beskydy náhoda? Nemyslím si.

Newsletter Obsahové agentury

Svěřte nám svůj e-mail a nechte si jedenkrát měsíčně poslat obsah,
který otřásl naším blogem. Nebo námi.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Nastavení souborů cookies
Všeobecné obchodní podmínky
Na webu využíváme ikony z icons8.com.