Podrobné návody, užitečné triky a velká část know-how Obsahové agentury. To vše jen za 999 Kč! A když napíšete do 60 minut, dostanete podložku pod... Děláme si srandu, skoro všechno je to zdarma.

Máme vlastní podcast o tvorbě smysluplného obsahu v nejrůznějších oborech a odvětvích. Zjistěte, jak se píše pro hudební festivaly nebo v advokacii.

Náš první standardizovaný audit, ve kterém hledáme rezervy, příležitosti i vyložené průšvihy webového obsahu.

Sdílíme roky nasbírané know-how. Odebírejte náš seriál, který vás naučí vyšvihnout skvělé e-maily nebo se začtěte do průvodce obsahovým marketingem.

Jednou ročně opustíme bezpečné prostředí svých klávesnic a pořádáme konferenci pro své klienty a jejich hosty. Zkrátka, jsme pro ně Live.

Čas od času vypíšeme termín, kdy se můžeme potkat naživo. A pokud není zrovna vypsaný, ozvěte se. Určitě něco vymyslíme.

CopyCamp, Content First, E-shop Summit, Mladý podnikatel... Pravidelně předáváme své znalosti naživo i v médiích. Tady najdete záznamy.

Když naše know-how nechcete jen číst, ale taky vidět. Vyberte si jeden z kurzů, nebo rovnou celý balíček. A za úspěšné absolvování získáte certifikát.

Rozvojový kurz pro copywritery

přihlaste se jako zájemce na příští vypsaný termín

Nic nenakopne kvalitu práce copywritera tak jako pravidelná zpětná vazba.
Proto představujeme kurz, ve kterém si sáhnete na dřeň vlastní tvorby a zjistíte,
jak mocná a užitečná může systematická zpětná vazba být.

Copywriter Ondřej Pokorný během videohovoru

Webinář pro personalisty

přihlaste se jako zájemce na příští vypsaný termín

Ovládněte principy efektivní HR komunikace a pište texty, které čtenáře budí k akci. Na webináři získáte to nejdůležitější z 10+ let zkušeností s psaním inzerátů, e-mailů a dalších HR výstupů.

Workshop: Jak připravit obsahovou strategii

přihlaste se jako zájemce na příští vypsaný termín

Přestaňte svůj obsah tvořit nahodile. Naučte se připravit obsahovou strategii a investujte jen do takových článků/příspěvků/videí, které dávají smysl.

Vítr ve vašem obsahu s Martinem Brablecem

přihlaste se jako zájemce na příští vypsaný termín

Napůl konzultace, napůl školení. Nebo taky cokoliv, co bude k úspěchu vašeho obsahu potřeba. V novém školení pouze pro 3 účastníky vám spolumajitel a zakladatel Obsahovky Martin dá přesně to, co obsah každé značky čas od času potřebuje: odstup, zastavení, zhodnocení a spoustu otázek. 

Newsletter Obsahové agentury

Svěřte nám svůj e-mail a nechte si jedenkrát měsíčně poslat obsah,
který otřásl naším blogem. Nebo námi.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Nastavení souborů cookies
Všeobecné obchodní podmínky
Na webu využíváme ikony z icons8.com.